Inne nazwy snu:

sen o dziecięcym obuwiu, sen o noszeniu dziecięcego obuwia

Można powiedzieć, że buty stanowią nośnik informacji o charakterze noszącego je człowieka. Jako symbol senny oddają nasze aktualne położenie życiowe. Dziecko z kolei oznacza coś czystego, niewinnego i szczerego, a także serdeczność i pozytywne zamiary, które masz.
senSen o butach dziecięcych

Ponadto sny o nim mogą również zwracać uwagę na tą stronę Twojej osobowości, która jest słaba i bezbronna. Najogólniej rzecz ujmując, sny o dziecięcym obuwiu mają różnorodną symbolikę, więc należy patrzeć szerzej na ten motyw.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Obuwie dziecięce we śnie stanowi symbol czystości, niewinności, wrażliwości, kruchości, zdrowia, wartości moralnych, naiwności oraz współczucia. Ktoś dobrze Ci znany może zajść w ciążę.
  • Widzieć buty dziecięce we to znak, że dobrze sprawdzisz się, a może już to robisz się w roli rodzica, a to wszystko dzięki Twojej praktyczności i rozsądkowi. Opieka nad dzieckiem wymaga wyrzeczeń i wykazywania się uwagą oraz gotowością do poświęceń.
  • Wystąpienie obuwia dziecięcego w marzeniu sennym można odczytywać jako pragnienie miłości, trudne chwile albo zniszczenie zaufania. Gdy w rzeczywistości masz dziecko, oznacza to, że los będzie Ci sprzyjał.
  • Noszenie dziecięcych butów we śnie może symbolizować niewinne i czyste nastawienie albo przeciwnie, wskazywać na niedojrzałość osoby śniącej.

Skomentuj sen

autor komentarza: Hanna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.09
0
0

Sen o butach dziecięcych potwierdził cechy,które posiadam.Polecam sennik

autor komentarza: Werka
Dodano: 22.09
0
0

Dziecięce buty oznaczały, że moja siostra zajdzie w ciążę. Bardzo przyjemny sen. Sennik kolejny raz się sprawdził w moim życiu.

autor komentarza: Wiola
Dodano: 18.08
0
0

Mój brat dziś rano opowiadał o swoim śnie o butach dziecięcych, które nosił. To prawda jest niedojrzały ale na pewno nie niewinny.

autor komentarza: Anka81
Dodano: 7.01
0
0

Spodziewamy się dziecka a ostatnio przyśniły mi się malutkie dziecięce buciki. Czuję, że będziemy dobrymi rodzicami. Super sennik !


x