Inne nazwy snu:

sen o czarnym obuwiu, sen o noszeniu czarnych butów, sen o kradzieży czarnego obuwia

Można uznać, że buty przekazują informacje o charakterze noszącej je osoby. Pojawiające się we śnie oddają nasze aktualne położenie na przeróżnych płaszczyznach życia, między innymi majątkowej, zawodowej, finansowej, jak również wiele mówią o uzdolnieniach, kontaktach społecznych oraz o poczuciu własnej wartości.
senSen o butach czarnych

Czerń jest kolorem kojarzącym się z niepokojem, żałobą, smutkiem, śmiercią.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Ogólnie mówiąc, czarne obuwie ma za zadanie ostrzec nas przed nadchodzącymi problemami. Niewiadomo jednak do końca w jakiej sferze Twojego życia się pojawią. Mogą to być dolegliwości zdrowotne. Jest też możliwe, że sam ściągniesz na siebie kłopoty, a wszystko to przez to, że próbowałaś bądź próbowałeś kogoś oszukać.  
  • Śnienie o wkładaniu czarnych butów uwypukla Twoją przesadną gadatliwość. Przekazujesz innym ludziom zbyt wiele informacji o własnej osobie, z czego mogą wyniknąć nieprzyjemne dla Ciebie sytuacje. Czasami warto się zastanowić czy warto nie zachować pewnych wiadomości dla siebie.
  • Sen o przywłaszczeniu cudzych czarnych butów dowodzi tego, że coś Cię nurtuje i nie masz spokojnego sumienia.
  • Sen o wręczaniu nowy czarnych butów innej osobie charakteryzuje się negatywnym znaczeniem. Niebawem do Twojego życia wkroczą problemy, które mogą dotknąć życia zawodowego bądź prywatnego.
  • Śnienie o tym, że nosisz czarne obuwie, niesie za sobą pozytywne przesłanie. Wskutek niespodziewanej zmiany Twoje położenie życiowe ulegnie znaczącej poprawie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Sandra
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.09
0
0

Na co dzień bardzo lubię nosić czarne buty.Nie wiedziałam,że we śnie to przynosi poprawę położenia życiowego.

autor komentarza: Tosia
Dodano: 22.09
0
0

Czarne buty były dla mnie ostrzeżeniem przed problemami. Byłam na nie bardziej przygotowana.

autor komentarza: Amanda
Dodano: 18.08
0
0

Dobrze, że czarne buty noszone na stopach nie zwiastują czyjejś śmierci, nie poradziłabym sobie teraz z taką stratą.

autor komentarza: Oliwia_O1
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że kupiłam w sklepie nową parę czarnych butów. Następnie wyszłam ze sklepu i wręczyłam je pierwszej lepszej kobiecie. No i tu się sennik nie pomylił.. mam ostatnio spore problemy w pracy


x