senSen o brzuchu

Sen o brzuchu, który jest bardzo chudy, a wręcz wysuszony to ostrzeżenie przed bardzo poważnymi wrogami oraz przed ludźmi, którzy za wszelką cenę próbują ci zaszkodzić. Natomiast gruby brzuch widziany we śnie to już dobry znak – zapowiada bowiem spore zyski finansowe, albo solidne wynagrodzenie.

Według sennika brzuch ciążowy zwiastuje pojawienie się w rodzinie bardzo licznego potomstwa. Czasami jednak taki sen może być wyrazem obaw o nieplanowane zajście w ciążę.

Widzieć kobiecy brzuch we śnie sygnalizuje, ze bardzo tęsknisz za matką i rodzinnym ciepłem. Taki sen może też oznaczać, że potrzebujesz bezpieczeństwa i spokoju.

Wyraźnie rosnący brzuch we śnie zwiastuje sporo zmartwień i problemów. Wiele z nich może być jednak zupełnie bezzasadnych – nie warto martwic się na zapas.

Skomentuj sen

autor komentarza: Basia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Sen o ciążowym brzuchu bardzo mnie ucieszył.

autor komentarza: Ola
Dodano: 15.02
0
0

Przyśnił mi się sen o brzuchu ciążowym. Okazuje się, że zwiastuje to duże potomstwo.

autor komentarza: Alina
Dodano: 26.11
0
0

A mi się śniło, że mam spory brzuch, jakbym była w ciąży. Może to rzeczywiście tęsknota za mamą , której nie widziałam od dłuższego czasu.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Ciekawe znaczenie snu. Jak kiedyś przyśni mi się brzuch będę wiedziała na co zwrócić uwagę oraz co to oznacza.

autor komentarza: Łucja
Dodano: 18.08
0
0

Miałam sen o tym, że byłam chuda i oglądałam swój brzuch i byłam z niego bardzo zadowolona. Musiałabym schudnąć jakieś 20 kilogramów, żeby tak wyglądać.... Okropnie się teraz czuję.

autor komentarza: Wiktoria
Dodano: 14.08
0
0

Moja mama zmarła pół roku temu, byłam z nią bardzo blisko. Od tamtego czasu dwa razy śniła mi się kobieta, która chodziła z odsłoniętym brzuchem.

autor komentarza: Bartosz
Dodano: 5.08
0
0

Do tej pory nie przyszło mi do głowy, żeby zwrócić uwagę na to jak wygląda mój lub czyjś brzuch we śnie. Kolejnym razem jeśli ktoś mi się przyśni to na pewno spróbuję zapamiętać wygląd brzucha. Trochę śmieszne ale nie zaszkodzi sprawdzić :D

autor komentarza: ~Marcel
Dodano: 29.01
0
0

Dobrze czasem poczytać znaczenie snu.


x