Inne nazwy snu:

Błoto sennik, sen o błocie znaczenie

Błoto jako symbol senny ma kilka ciekawych znaczeń, może stanowić odzwierciedlenie wewnętrznych przeżyć śniącego, może być wskazówką w postępowaniu, podejmowaniu decyzji, sugerowaniu właściwych rozwiązań.
senSen o Brudzeniu się błotem

  • Jeżeli śniący śni, że wpada w błoto, to dla niego dobry znak, zapowiada mu znaczną poprawę statusu finansowego, jego majątek wzrośnie w odczuwalny dla śniącego sposób, co ułatwi mu na pewno sposób postrzegania świata. Jeżeli śniący śni, że został ubrudzony błotem, to jest dla niego ostrzeżeniem przed chorobą jaka może go spotkać lub kogoś z najbliższego otoczenia śniącego. Zapadanie się w błocie to również zapowiedź trudniejszego okresu, jaki niebawem pojawi się w życiu śniacego, jeżeli jednak będzie na tyle wytrwały i silny poradzi sobie z wszelkimi trudnościami, jakie pojawią się na jego drodze.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Świetny sennik. Ciekawe interpretacje znaczeń snów.

autor komentarza: Krysia
Dodano: 18.08
0
0

Mojej mamie dzisiaj śniło się błoto w domu. Zaraz przekaże jej dobre nowiny.

autor komentarza: Grześko
Dodano: 14.08
0
0

Sen o błocie sprawdził się w moim przypadku. Około dwóch miesięcy temu przyśniło mi się, że wpadam w kałuże błota aż po kolana, mimo iż wyglądała na płaską i ubrudziłem sobie wtedy garnitur i zgubiłem buta. Już od dłuższego czasu mam problemy z finansami ale wczoraj, zapomniałem spłacić raty kredytu i automatycznie wzrosną mi kolejne...


x