senSen o brudnym obuwiu

Buty jako motyw senny odzwierciedlają pozycję społeczną. Według senników błoto można rozpatrywać na kilku płaszczyznach. Po pierwsze wiąże się go z brudem moralnym czy też duchowym i wówczas symbolizuje różne trudności, z którymi musimy się mierzyć w swojej rzeczywistości. Według innej interpretacji można go rozpatrywać jako zapowiedź nastąpienia oczyszczenia. Najpowszechniej jednak błoto kojarzy się z nieczystymi pragnieniami seksualnymi, chęcią nieuczciwego wzbogacenia się, a ponadto także z bezwzględnością w dążeniu do celu, zaniepokojeniem i strachem. Znaczenie snu o butach w błocie bywa różne, ale w każdym przypadku nie ma ono pozytywnej interpretacji.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Jeżeli zobaczyłaś bądź zobaczyłeś takie buty w swoim śnie, czeka Cię wrogość ze strony członka rodziny czy też przyjaciela. Wykaż się większym wyczuciem i powstrzymaj niegrzeczne komentarze, jeżeli chcesz poprawić te relacje.
  • Widzenie we śnie butów w błocie to zapowiedź tego, że jakaś osoba Cię wkrótce osądzi.
  • Buty w błocie jako temat przewodni snu mogą alarmować, że coś albo ktoś stanie Ci na drodze i będzie przeszkodą skutecznie utrudniającą osiągnięcie wyznaczonego celu. Jednakże trudności zawsze można pokonać.
  • Sen, w którym Twoje buty są bardzo ubłocone, jest wyrazem tego, że ostatnio w Twoim życiu miały miejsce bolesne zdarzenia.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 22.09
0
0

Ciekawe interpretacje.Szkoda,że negatywne bo sennik zawsze się sprawdza.

autor komentarza: Olaf
Dodano: 6.08
0
0

To prawda, śniły mi się bardzo obłocone buty, myłem je ale błoto nie schodziło... A właśnie 2 tygodnie temu zostałem zwolniony z pracy... Sennik jest prawdziwy.

autor komentarza: Weronika
Dodano: 2.07
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x