senSen o brudnych butach

Buty symbolizują Twoją obecną pozycję w hierarchii społecznej. Z kolei przy interpretacji snu o brudnych butach należy uwzględniać kontekst, w którym je widzisz.
Szczegółowe znaczenie snu: 
-Twój sen o brudnym obuwiu prognozuje, że przez swoje skrajnie krytyczne usposobienie sprawisz, że wiele ludzi (czy to w pracy czy w życiu prywatnym) zrazi się do Ciebie i stanie wrogami. Czy tego właśnie chcesz?
- Można też interpretować sny o brudnym obuwiu w powiązaniu z związkiem kobiety i mężczyzny. To zapowiedź, że poznasz jakąś tajemnicę, tak skrzętnie skrywaną przez drugą osobę. To, czego się dowiesz, może zaważyć na Twoich późniejszych relacjach z ukochanym czy też ukochanym.
 -Obecnie cierpisz na brak chęci do działania, jeżeli śniło Ci się właśnie brudne lub pokryte kurzem obuwie. Błogie lenistwo, któremu się oddajesz, sprawia, że masz wiele zaległości w pracy. Zaniedbujesz też inne sprawy, jak chociażby aktywność fizyczną. Nie jesteś w stanie się zdyscyplinować.
- Ostatnimi czasami los nie był dla Ciebie łaskawy i dał Ci się we znaki, jeżeli widzisz we śnie skrajnie ubrudzone lub ubłocone obuwie.
-Wręczanie komuś w prezencie nowych butów, które w wyniku pewnych okoliczności uległy zabrudzeniu- sen ten nakazuje nam zwracać uwagę na to, co robimy w teraźniejszości, a co może być powodem problemów w przyszłości. Dlatego uważaj na złe działania, niestosowne decyzje i niedobrych ludzi.

Skomentuj sen

autor komentarza: Paula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 9.12
0
0

Ten sen był dla mnie absurdalny, lecz znaczenie okazało się być prawidłowe. Polecam ten sennik.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Kolejny raz znaczenie mojego snu się spełniło.Zachęcam do przeczytania.

autor komentarza: Kasia
Dodano: 6.08
0
0

Za każdym razem ten sennik mnie zaskakuje. I za każdym razem wszystkie sny się sprawdzają.

autor komentarza: Wojtek
Dodano: 7.01
0
0

Brudne buty we śnie ? Nigdy bym nie pomyślał, że to się może sprawdzić. Co za sennik !


x