Inne nazwy snu:

sen o bransoletce, bransoletka sennik

Biżuteria towarzyszy niejednej kobiecie, nie dziwi więc sen, w którym ta biżuteria występuje, zapewne zdecydowanie częściej w snach kobiet. Można więc sprawdzić, w jaki sposób senniki interpretują sen o biżuterii, a dokładnie o bransoletce.
senSen o bransoletce

  • Biżuteria jest zazwyczaj cenną rzeczą i nie tylko w wymiarze finansowym, może to być przedmiot wywołujący miłe wspomnienia związane z bliską osobą, to pamiątka rodzinna, pamiątka z wakacji, urlopu.
  • Noszenie bransoletki na prawej ręce, to według senników znak, ze coś lub ktoś ogranicza swobodę działania śniącego, noszenie we śnie na lewej ręce jest symbolem zaborczości. Jeżeli zaś śniący śni, że nosi bransoletkę na kostce to jest zobrazowaniem relacji, która w dużej mierze oparta jest na płaszczyźnie emocjonalnej. Jeżeli śniący śni, że zdejmuje bransoletkę, to taka sytuacja jest dla niego ostrzeżeniem, ze kierunek swoich działań, który wybrał nie do końca jest właściwy i należałoby to zmienić, póki jest na to odpowiednia pora.
  • Złota bransoletka jest znakiem przywiązania do kogoś, zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym znaczeniu. Noszenie czarnej bransoletki oznacza chorobę śniącego lub kogoś z jego najbliższego otoczenia.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Adrian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.01
0
0

śniło mi się

autor komentarza: Danuta
Dodano: 19.11
0
0

Czy jak to jest bransoletka Pandora i dostaje ją od rodziców to ma jakaś szczególną interpretację? :D

autor komentarza: Anna
Dodano: 19.11
0
0

Noszenie bransoletki na prawej ręce: coś ogranicza naszą wolność. Noszenie bransoletki na lewej ręce: zaborczość. Zwróćcie uwagę na której ręce nosicie swoje bransoletki w snach.


x