Inne nazwy snu:

brama sennik, sen o bramie znaczenie, przechodzić przez bramę we śnie

Symbol senny, jakim jest brama, może mieć kilka możliwości interpretacyjnych i w zależności od kontekstu przynosić kilka ścieżek analizy tego snu. Śniący może więc dokładnie sprawdzić, co oznacza jego sen i w jaki sposób może go odnieść do swojego życia. Różne sytuacje senne mogą mieć kilka odmiennych znaczeń, dlatego też warto dokładniej skupić swoją uwagę na danym marzeniu sennym.
senSen o bramie

  • Brama widziana we śnie może wyrażać lęk, obawy przed tym, co przyniesie przyszłość, może to być również zapowiedź zmian na lepsze, takich jak zmiana pracy.
  • Otwieranie bramy we śnie uważane jest za dobry znak, zapowiada optymistyczną przyszłość, zmiany na lepsze, możliwe, że dotyczyć będą zmiany pracy na lepszą, co wpłynie pozytywnie na sposób postrzegania świata przez śniącego. 
  • Widok zamkniętej bramy to oznaka nieprzychylnego, chłodnego przyjęcia. 
  • Brama z żelazną kratą oznacza, ze śniacy marzy o czymś nierealnym, najlepiej więc, by zakończył swoje nierealne plany, gdyż taki sposób bycia i patrzenia na świat nie przyniesie niczego dobrego.

Skomentuj sen

autor komentarza: Celina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 9.12
0
0

Niedawno we śnie widziałam olbrzymią bramę, która wydała mi się być dość wyjątkowa. Nawet po przebudzeniu pamiętałam jak wyglądała. Okazało się, że to nie przypadkowe, ta brama zwiastowała moje lęki. Sennik był niezawodny.

autor komentarza: Małgo
Dodano: 26.11
0
0

Śniło mi się, że stoję przed zamknięta bramą jakiegoś budynku. Ten motyw ostatnio często pojawia się w moich snach. Trochę mnie to martwi, ponieważ wkrótce mam poznać przyszłych teściów...oby jednak dobrze mnie przyjęli.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Sen o bramie może mieć pozytywne i negatywne skutki. Czekam na te pozytywne. Polecam senniki.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 11.08
0
0

Niesamowite... Tydzień przed poznaniem moich teściów śniła mi się zamknięta brama, ogromna z litego drewna i oczywiście była zamknięta. Moi przyszli teściowie byli bardzo chłodni i nieprzychylni dla mnie. Te sennki pisał prorok.

autor komentarza: Jagoda
Dodano: 2.07
0
0

Ciekawe czy komuś jeszcze przyśniła się brama

autor komentarza: Leon
Dodano: 19.11
0
0

KIlka miesięcy temu siniała mi się otwarta brama. Niedługo późniejj dostałem awans w pracy. Od tego czasu jestem jednym z dyrektorów. Pozdrawiam

autor komentarza: Mira
Dodano: 19.11
0
0

Symbol otwarcia nowego rozdziału w twoim życiu.


x