Inne nazwy snu:

brat sennik, brat i siostra sennik

Sen o bracie może wskazywać na kilka ciekawych interpretacji, sytuacji, w jakich znalazł się śniący. Może nawiązywać do relacji rodzinnych, co jest oczywiste, ale też wskazywać na inne aspekty życia śniącego.
senSen o bracie i siostrze

  • Widok brata we śnie zapowiada dobrą kondycję fizyczną i zdrowie śniącego, to również zapowiedź, że w najbliższym czasie stan zdrowia śniącego nie ulegnie pogorszeniu. Pożegnanie z bratem oznacza dla śniącego, że w danej sytuacji nie może on liczyć na innych, musi poradzić sobie sam z tą niekomfortową sytuacją.
  • Sen o starszym bracie może sugerować śniącemu, iż potrzebuje on autorytetu, oparcia, ten sen pokazuje, że w realnym życiu śniący potrzebuje kogoś, kto byłby dla niego oparciem w trudnych chwilach. Młodszy brat we śnie wyraża chęć śniącego zaopiekowania się kimś, otoczenia go wsparciem i dobrymi radami.
  • Widok żony brata we śnie jest zapowiedzią problemów i przeciwności losu, zaś dzieci brata widziane we śnie ostrzegają śniącego, że ktoś będzie starał się go oszukać, powinien więc zachować ostrożność w swoich działaniach.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Joanna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.09
0
0

Miałem ostatnio sen o bracie, oby to było polepszenie mojej kondycji fizycznej! :)

autor komentarza: Natalia
Dodano: 12.08
0
0

Śniły mi się dzieci mojego brata. Zaskoczyło mnie znaczenie tego snu.

autor komentarza: Kajtek
Dodano: 2.07
0
0

Bardzo trafna interpretacja

autor komentarza: Anita
Dodano: 19.11
0
0

Kocham senniki!


x