Inne nazwy snu:

bocian sennik, bocianie gniazdo

Sen o bocianie należy do tych snów, które w większości swych znaczeń mają raczej pozytywny wpływ na śniącego, niosą też optymistyczne wskazówki i zdarzenia. Jak więc interpretować sen o bocianie? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak zwykle podczas interpretacji snów, tak i w tym przypadku ważne znaczenie mają szczegóły i kontekst całego snu, wszystkie okoliczności, które towarzyszą temu marzeniu sennemu.
senSen o bocianie

  • Warto zatem z bliska przyjrzeć się, co sen o bocianie oznacza. 
  • Widok bociana we śnie jest zapowiedzią potomstwa, jak i wstąpienia w związek małżeński kogoś z otoczenia śniącego. Klekot bociana ma również związek z rodziną, zapowiada ważne zmiany w rodzinie.
  • Bocian obserwowany w locie to ostrzeżenie przed kradzieżą, warto więc zachować ostrożność, a także odpowiednio zabezpieczyć swój majątek i pamiętać o ostrożności. Widok bocianiego gniazda to zapowiedź odwiedzin kogoś, kogo śniący dawno nie widział. Wizyta ta sprawi wiele radości śniącemu.

Skomentuj sen

autor komentarza: Filip
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.05
0
0

Ostatnio w moim śnie było bocianie gniazdo. Wczoraj przyjechał z Anglii mój wujek, które nie widziałem bardzo długo, gdyż wyjechał 20 lat temu. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu i każdemu polecam przeczytać sennik, bo naprawdę się sprawdza!

autor komentarza: Danusia
Dodano: 26.11
0
0

Widziałam już kilka razy bociana w snach i za każdym razem sen zwiastował radosną nowinę. Ciekawe, co to będzie tym razem - wesele czy narodziny dziecka :)

autor komentarza: Marta
Dodano: 18.11
0
0

Bocian w locie to chyba ostrzeżenie dla mnie.

autor komentarza: Joanna
Dodano: 22.09
0
0

Trafne interpretacje.Sprawdza się w 100%.Polecam sennik.

autor komentarza: Magdalena
Dodano: 18.09
0
0

Tak myślałam, że bocian oznacza przyszłe potomstwo.

autor komentarza: ~Weronika
Dodano: 11.09
0
0

Sen o bocianie jest zapowiedzią potomstwa w moim przypadku. Po kilku miesiącachod tego snu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ale super!!!

autor komentarza: Michał
Dodano: 11.08
0
0

A sądziłam, że sen o bocianie zawsze zwiastuje ciążę u kogoś. W moim domu zawsze się tak mówiło.

autor komentarza: Piotr
Dodano: 5.08
0
0

Bardzo ciekawe. Ostatnio na moim osiedlu miała miejsce fala włamań i kradzieży. Wczorajszej nocy przyśnił mi się bocian krążący nad moim domem. Ciężko uwierzyć, że mógłby być to zbieg okoliczności więc lepiej zadbam o zabezpieczenie mojego majątku. Mam nadzieję, że dzięki sennikowi uda mi się ochronić dom przed kradzieżą.

autor komentarza: Dominika
Dodano: 3.07
0
0

Bardzo ciekawy sennik interesujące interpretacje snów

autor komentarza: Monika
Dodano: 2.07
0
0

Sennik bardzo mi się podoba odszukałam tu wszystkie sny jakie szukałam

autor komentarza: Marta78
Dodano: 25.03
0
0

Sen o bocianie sprawdził się.


x