Inne nazwy snu:

bielizna znaczenie snu, sennik bielizna

Sen, którego głównym tematem jest bielizna posiada kilka ciekawych znaczeń, które odnoszą się nie tylko do życia erotycznego śniącej osoby, choć przywołuje bezpośrednie skojarzenia z tą sferą życia. Co zatem może oznaczać sen o bieliźnie, skoro odnosi się nie tylko do cielesności człowieka?
senSen o bieliźnie

  • Sen o bieliźnie może być zwiastunem bardzo miłych wiadomości, na które czekał śniący. Jeżeli śniący śni, że nosi wyzywającą bieliznę, jest to wyraz jego obaw, które związane są z sytuacją, która może zdemaskować kłamstwo, a to powoduje stres u śniącego. Ciekawie interpretowana jest sytuacja, kiedy śniący bardzo starannie układa, kompletuje bieliznę, jest do dla niego pomyślny znak zapowiadający szczęście w miłości. Wieszanie upranej bielizny to zapowiedź powodzenia i pomyślnych chwil w najbliższej przyszłości. 
  • Nie bez znaczenia jest również kolor bielizny widzianej we śnie, w zależności od barwy bielizny taki sen może sugerować różne sytuacje, odczucia. Czarna bielizna będzie zapowiadać rozstanie z obecnym partnerem, to także symbol żałoby. Biały kolor bielizny symbolizuje zadowolenie z obecnego życia uczuciowego, kolorowa bielizna widziana we śnie to z kolei znak, że śniący chciałby odmiany w sferze uczuciowej, wcielenia nowych pomysłów. Jak widać, kazdy szczegół ma znaczenie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Edytka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.11
0
0

A mnie się śniło, że układałam w szafie nowo upraną bieliznę. Efekt marzenia sennego jest taki, że w końcu poznałam wartościowego chłopaka i ten związek dobrze wróży na przyszłość.

autor komentarza: Eliza
Dodano: 22.09
0
0

Sen o bieliźnie był dla mnie zwiastunem wiadomości, na które od dawna czekałam.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Sen o bieliźnie ma wiele interesujących znaczeń.Zachęcam do przeczytania. Bardzo fajny opis.

autor komentarza: ~Kamila
Dodano: 11.09
0
0

Ostatnio miałam sen o bieliźnie koloru czarnego... Stało się dokładnie tak jak w znaczeniu tego snu. Po czterech latach rozstałam się z chłopakiem.

autor komentarza: Iwona
Dodano: 11.08
0
0

Na codzień noszę czarną bieliznę, myślałam, że to nic takiego, że sen o tym to po prostu odwzorowanie rzeczywistości, a tu jednak żałoba, mam tylko nadzieję iż nie rozstanę się z moim partnerem, gdyż wszystko nam się dobrze układa.

autor komentarza: Aśka
Dodano: 5.08
0
0

Przyznam, że ta interpretacja bielizny ze snu naprawdę mnie zaskoczyła. Polecam przeczytać sennik nawet dla rozrywki, jeśli nie do końca wierzycie w moc snów.

autor komentarza: on37
Dodano: 24.01
0
0

Bardzo ciekawi mnie interpretacja snu w którym chodzę w bieliźnie swojej żony.

autor komentarza: DAria
Dodano: 19.11
0
0

W swoim śnie widziałam bieliznę swoijej babci. Powinna się bać?


x