Inne nazwy snu:

walka sennik, sen o biciu się

Sen o biciu nie zawsze odnosi się jedynie do dosłownego znaczenia tej czynności. Sen o biciu pokazuje również inne aspekty życia śniącego, może być wskazówką, jak postępować w danej sytuacji.
senSen o biciu się

  • Sen, w którym śniący bije kogoś może być oznaką szczęścia i spokoju w życiu małżeńskim. Jeżeli zaś śniący jest bity w swoim śnie, to dla niego znak, że nadejdzie czas zemsty za doznane krzywdy.
  • Sen o biciu to również znak dla śniącego, że nadeszła odpowiednia pora na realizowanie zamiarów i planów, które od dawna istnieją w świadomości śniącego, to dobry moment, by te plany rozpocząć wcielać w życie, być może nie pojawi się lepszy czas na takie czynności, lepiej więc mieć tego świadomość i pozwolić przeminąć takiej okazji. 
  • Sen o biciu może być również odzwierciedleniem spokojnego pożycia małżeńskiego. Bicie się z kimś we śnie to zapowiedź nawiązania nowej znajomości, która będzie bardzo interesująca, to znajomość z bardzo sympatyczną osobą, czas spędzony w towarzystwie nowego znajomego będzie czasem radosnym, który pozwoli na odreagowanie stresu, nabranie dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Skomentuj sen

autor komentarza: Mariola
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.02
1
0

Co oznacza sen o biciu, w którym osobą uczestniczącą jest mąż?

autor komentarza: Norbert
Dodano: 16.12
0
1

Podczas snu byłem bokserem, ciekawe przeżycie.

autor komentarza: Pola
Dodano: 9.12
1
0

Niedawno miałam sen, w którym biłam się ze swoją przyjaciółką. Sama nie wiem co myśleć o tym śnie, raczej sennik mi podpowie.

autor komentarza: Kornel
Dodano: 26.11
1
0

Pobiłem jakiegoś obcego faceta we śnie i nawet nie wiem dlaczego. To w ogóle do mnie nie podobne, bo nigdy nie stosuję przemocy fizycznej.

autor komentarza: Bartosz
Dodano: 22.09
0
1

Miałem sen, w którym biję jakiegoś nieznajomego mężczyznę. Zgadza się znaczenie snu. Wszystko układa się pomyślnie w moim związku małżeńskim.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
1

W moim śnie toczyłam bitwę. Poznałam interesująca osobę.Sennik się sprawdza.

autor komentarza: ~Anna
Dodano: 11.09
0
1

Mój mąż ostatnio miał sen o biciu się... Myślałam, że nie wyjdę z tego cala. Na szczęście dał się dobudzić. Byłam ciekawa znaczenia tego snu, więc skorzystałam z niezastąpionego sennika.

autor komentarza: Ewka
Dodano: 5.08
0
1

Mój chłopak często ma takie sny, w których się z kimś bije. To dość zabawne, gdyż na co dzień jest bardzo spokojną osobą.

autor komentarza: ~rambo4
Dodano: 22.11
1
0

często mam sen w którym walczę z innym facetem - jest to bójka uliczna, albo z 2 - 3 facetami. Zazwyczaj przyczyną walki w śmie jest obrona innych osób :) Co to może znaczyć taki sen ???


x