Inne nazwy snu:

biblioteka sennik, sen o bibliotece znaczenie

Sen o bibliotece jest odzwierciedleniem potrzeby rozwoju, ciągłego pogłębiania swojej wiedzy, dążenia do poznania. Biblioteka we śnie oznacza również poszukiwanie sensu życia i mądrości. Może być również oznaką, że śniący potrzebuje pomocy, wskazówki bardziej doświadczonej i mądrej osoby.
senSen o bibliotece

  • Sen o bibliotece jest zapowiedzią ważnych zmian w życiu śniącej osoby, być może w kwestii zawodowej, intelektualnej, do czego może się przyczynić nowa znajomość z bardzo intrygującą osobą. To również zapowiedź sukcesu, na który śniący czekał dłuższy czas i ciężko na niego pracował. Wypożyczanie książek w bibliotece we śnie jest zapowiedzią sytuacji, w której śniący zaufa jakiejś nowo poznanej osobie, powinien jednak być uważnym, sprawdzić, czy ta osoba kieruje się dobrymi intencjami. Jeżeli śniący widzi we śnie książki ułożone według koloru i rozmiaru, jest to odzwierciedlenie jego postrzegania świata, schematycznie i stereotypowo. powinien on pamiętać, ze takie patrzenie na świat nie jest do końca prawidłowe.

Skomentuj sen

autor komentarza: Gabriela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.12
0
0

Duża biblioteka, pokryta tysiącami książek.. To był mój ostatni sen.

autor komentarza: Asia
Dodano: 9.12
0
0

Śniłam o bibliotece, w której było mnóstwo książek. Była to wymarzona biblioteka dla mnie. Gdy przeczytałam sennik mile się zaskoczyłam i z niecierpliwością oczekuje tych zmian.

autor komentarza: Saba
Dodano: 26.11
0
0

Przyśniło mi się, że zgubiłam się w jakiejś dużej bibliotece. Rzeczywiście nie mogę na nowo poukładać swojego życia i ciągle czuję się zagubiona tak samo jak we śnie. Odpowiedz pewnie jest prosta, ale jak zwykle ciężko ją dostrzec.

autor komentarza: Daria
Dodano: 18.11
0
0

Biblioteka faktycznie oznaczała zmianę sytuacji zawodowej. Kilka dni po tym śnie dostałem pracę, o którą tak zabiegałem.

autor komentarza: Patrycja
Dodano: 22.09
0
0

Biblioteka w moim śnie z pewnością oznaczała silna potrzebę rozwoju i zdobywania wiedzy. Długo o tym myślałam, a ten sen tylko mnie w tym utwierdził.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Miałam sen o bibliotece.Dostałam awans.Polecam sennik.

autor komentarza: ~Jakub
Dodano: 11.09
0
0

Ciekawy sen o bibliotece...

autor komentarza: Kasia
Dodano: 11.08
0
0

Interesujące interpretacje, oby mój sen się spełnił.

autor komentarza: Ada
Dodano: 5.08
0
0

Dla wielbiciela książek sen o świetnie wyposażonej bibliotece to niezła gratka. Ktoś kto marzy o stworzeniu własnej może się wręcz zainspirować takim snem. Co do znaczenia, jest ono bardzo ciekawe.

autor komentarza: ~Marcin
Dodano: 30.06
0
0

Często z ciekawości czytam co oznaczają moje sny

autor komentarza: Mix00
Dodano: 24.01
1
0

Czy sen w którym siedzę w bibliotece zapowiada rzeczywiście sukces ?

autor komentarza: Ask15
Dodano: 7.01
1
0

Śniłam, że zgubiłam się w wielkiej bibliotece. Jestem nie zdecydowaną osobą. Bardzo ciekawe interpretacje.

autor komentarza: Ula
Dodano: 19.11
1
0

Sen o bibliotece oznacza, że sam nie wiesz kim jesteś. Musisz się otworzyć na ludzi.


x