Kot to jeden z ciekawszych motywów sennych, którego interpretacja jest bardzo szeroka, odnosi się do wielu płaszczyzn życia śniącej osoby. Kot jest symbolem niezależności, pewnej tajemnicy, także pomysłowości i mocy. Kot symbolizuje również pecha i fałszywość. Warto zwrócić dokładną uwagę na wszystkie wydarzenia i okoliczności, jakie pojawiają się we śnie, tak by jego interpretacja była jak najdokładniejsza. Biały kot jest ciekawym symbolem, interpretacja snu o białym kocie przynosi kilka ciekawych rozwiązań.
senSen o białym kocie

  • Według niektórych senników sen o białym kocie to symbol szczęścia, także zapowiedź spokojnych szczęśliwych dni, spędzanych w miłej atmosferze. Nieco inne znaczenie ma widok chudego, zaniedbanego kota, taki sen zapowiada niezbyt miłe, dobre wieści. Należy więc być przygotowanym na trudniejszy czas, który zapewne z biegiem czasu minie. Podobne znaczenie ma sen o białym, miauczącym kocie, taki sen również nie przynosi dobrych rozwiązań, to zapowiedź zbliżających się nieprzyjemności. To jednak będą drobne niepowodzenia, które z czasem przeminą.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.09
0
0

Dobrze, że ten biały kot symbolizuje szczęście. Może wreszcie odwróci się ode mnie zły nastrój.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Interpretacja mojego snu się sprawdziła. Super sennik.

autor komentarza: ~Anna
Dodano: 11.09
0
0

Mój dzisiejszy sen o białym kocie bardzo mnie zdziwił. Chodził po moim domu, chociaż nikt go nie wpuścił.Bardzo mnie to zdziwiło, więc od razu sięgnęłam do sennika z pytaniem co taki sen może oznaczać. Polecam tę interpretację.

autor komentarza: Monika
Dodano: 2.07
0
0

Śnił mi się ostatnio biały kot mam urlop i jestem szczęśliwa

autor komentarza: Judyta_01
Dodano: 1.03
0
0

We śnie widziałam białego kota który znalazł się pod moimi drzwiami. Sennik mnie nie zawiódł, spotkało mnie wielkie szczęście :)


x