Kot to jeden z ciekawszych motywów sennych, którego interpretacja jest bardzo szeroka, odnosi się do wielu płaszczyzn życia śniącej osoby. Kot jest symbolem niezależności, pewnej tajemnicy, także pomysłowości i mocy. Kot symbolizuje również pecha i fałszywość. Warto zwrócić dokładną uwagę na wszystkie wydarzenia i okoliczności, jakie pojawiają się we śnie, tak by jego interpretacja była jak najdokładniejsza. Biały kot jest ciekawym symbolem, interpretacja snu o białym kocie przynosi kilka ciekawych rozwiązań.
senSen o białym kocie

  • Według niektórych senników sen o białym kocie to symbol szczęścia, także zapowiedź spokojnych szczęśliwych dni, spędzanych w miłej atmosferze. Nieco inne znaczenie ma widok chudego, zaniedbanego kota, taki sen zapowiada niezbyt miłe, dobre wieści. Należy więc być przygotowanym na trudniejszy czas, który zapewne z biegiem czasu minie. Podobne znaczenie ma sen o białym, miauczącym kocie, taki sen również nie przynosi dobrych rozwiązań, to zapowiedź zbliżających się nieprzyjemności. To jednak będą drobne niepowodzenia, które z czasem przeminą.

Skomentuj sen

autor komentarza: Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Śnił mi się ostatnio biały kot mam urlop i jestem szczęśliwa

autor komentarza: Judyta_01
Dodano: 1.03
0
0

We śnie widziałam białego kota który znalazł się pod moimi drzwiami. Sennik mnie nie zawiódł, spotkało mnie wielkie szczęście :)


x