Inne nazwy snu:

Białe kwiaty sennik, białe róże sennik

Róże to bardzo piękne kwiaty, które kojarzą się z miłością, pięknem, delikatnością, subtelnością. Kwiaty te są dość częstym motywem sennym, który pojawia się w snach. Warto zwrócić uwagę na wszystkie okoliczności, szczegóły, jakie towarzyszą śnie o róży, wówczas interpretacja snu będzie bardziej dokładna i przyniesie bardziej celne wskazówki śniącemu.
senSen o białych różach

  • Pojawiająca się we śnie róża może występować pod różnymi kolorami, różnie się prezentować, niejednoznaczne może też być zachowanie śniącej osoby. Wszystkie te szczegóły mają wpływ na właściwą interpretację snu o białej róży.
  • Biała róża we śnie jest symbolem pięknej, niewinnej miłości, która może przetrwać próbę czasu. To piękne uczucie może przetrwać niejedno niepowodzenie. Kwitnące róże widziane we śnie to oznaka, że śniąca osoba jest zakochana, a to uczucie bardzo pozytywnie wpływa na jej życie, przynosząc wiele radości i miłych chwil. Kiedy śniąca osoba w swoim śnie wącha róże, to oznaka, ze widzi ona w innych osobach coś więcej, niż tylko zewnętrzny wygląd, potrafi dostrzec piękno wnętrza danej osoby, jej dobre cechy charakteru, wie, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, gdyż może on z czasem przeminąć, a wnętrze pozostanie bez zmian.

Skomentuj sen

autor komentarza: Nikola
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.12
0
0

Biała róża we śnie jest bardzo ciekawym symbolem, oby ten sen się sprawdził w moim życiu.

autor komentarza: Roza
Dodano: 26.11
0
0

Śniło mi się, że sadziłam kwiaty w ogrodzie i wśród nich były białe róże. Bardzo lubię te kwiaty. Rzeczywiście w moim życiu pojawił się ktoś na kim bardzo mi zależy. Polecam sennik :)

autor komentarza: Brygida
Dodano: 22.09
1
0

Przyśniły mi się białe róże. Cieszę się z symboliki tego snu.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

W moich snach mogą częściej pojawiać się róże. Super interpretacje. Kocham ten sennik.

autor komentarza: ~Natalia
Dodano: 11.09
0
0

Sen o białych różach był jednym z przyjemnych. We śnie dostałam je od męża. Faktycznie nasza miłość jest piękna i długa. Sprawdza się!

autor komentarza: Dorian
Dodano: 14.08
0
0

Śnił mi się mój ogród, wszystko wyglądało tak samo, po za różami. W rzeczywistości mam kolorowe róże, a we śnie wszystkie były białe i bardzo zwracały moją uwagę.

autor komentarza: Tomek
Dodano: 6.08
0
0

Bardzo miłe tłumaczenie snu.

autor komentarza: Daria
Dodano: 5.08
0
0

Fajne te senniki. Jak zaczęłam czytać to ciężko było mi się oderwać. Wpadam co jakiś czas w poszukiwaniu nowych wyjaśnień i tłumaczeń moich snów.

autor komentarza: Weronika
Dodano: 3.07
1
0

Interpretacje snów bardzo ciekawe

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 20.11
1
0

Miło takie rzeczy przeczytać. Uwielbiam senniki. Czytam je bardzo często. Czasem z ciekawości, czasem , bo chcę się czegoś dowiedzieć.

autor komentarza: ~kamilka.net
Dodano: 30.10
0
0

A co jeżeli sadziłam krzaki białych róż przez całą noc? :)


x