Inne nazwy snu:

Białe kwiaty sennik, białe róże sennik

Róże to bardzo piękne kwiaty, które kojarzą się z miłością, pięknem, delikatnością, subtelnością. Kwiaty te są dość częstym motywem sennym, który pojawia się w snach. Warto zwrócić uwagę na wszystkie okoliczności, szczegóły, jakie towarzyszą śnie o róży, wówczas interpretacja snu będzie bardziej dokładna i przyniesie bardziej celne wskazówki śniącemu.
senSen o białych różach

  • Pojawiająca się we śnie róża może występować pod różnymi kolorami, różnie się prezentować, niejednoznaczne może też być zachowanie śniącej osoby. Wszystkie te szczegóły mają wpływ na właściwą interpretację snu o białej róży.
  • Biała róża we śnie jest symbolem pięknej, niewinnej miłości, która może przetrwać próbę czasu. To piękne uczucie może przetrwać niejedno niepowodzenie. Kwitnące róże widziane we śnie to oznaka, że śniąca osoba jest zakochana, a to uczucie bardzo pozytywnie wpływa na jej życie, przynosząc wiele radości i miłych chwil. Kiedy śniąca osoba w swoim śnie wącha róże, to oznaka, ze widzi ona w innych osobach coś więcej, niż tylko zewnętrzny wygląd, potrafi dostrzec piękno wnętrza danej osoby, jej dobre cechy charakteru, wie, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, gdyż może on z czasem przeminąć, a wnętrze pozostanie bez zmian.

Skomentuj sen

autor komentarza: Weronika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Interpretacje snów bardzo ciekawe

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 20.11
0
0

Miło takie rzeczy przeczytać. Uwielbiam senniki. Czytam je bardzo często. Czasem z ciekawości, czasem , bo chcę się czegoś dowiedzieć.

autor komentarza: ~kamilka.net
Dodano: 30.10
0
0

A co jeżeli sadziłam krzaki białych róż przez całą noc? :)


x