Inne nazwy snu:

białe buty znaczenie snu, buty do pary sennik

Buty to nieodzowny element garderoby człowieka. W zależności od okoliczności, stroju, dobiera się buty pasujące do danej okazji.
senSen o białych butach

  • Większość osób posiada co najmniej kilka par butów, są osoby, które kolekcjonują buty. Wiele kobiet nic tak nie cieszy jak nowa para pięknych szpilek, które są w stanie poprawić humor na dłuższy czas. Co zatem może oznaczać sen o tym jakże interesującym elemencie garderoby? W zależności od kontekstu, sytuacji można opatrywać się kilku sposobów interpretacji snu o białych butach. Często sen o białych butach pojawia się w marzeniach sennych kobiet. Co może im zapowiadać taki sen? Jeżeli kobieta śni, że zakłada białe buty, które podaje jej ktoś z bliskiego otoczenia, może się spodziewać, że w najbliższym czasie spotka ją jakieś miłe wydarzenie, być może mające związek z tą właśnie osobą. Ciekawą interpretację ma sen, w którym buty podaje małe dziecko, taki sen może zapowiadać przyjście na świat nowego członka rodziny. Sen o butach jest więc bardzo ciekawym snem, który przynosi kilka interesujących rozwiązań.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ilona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 9.12
0
0

Ostatnio przyśniły mi się białe szpilki, które miałam założone na swoim ślubie. Okazało się, że ten sen to symbol nowych wydarzeń w życiu. Ucieszyłabym się, gdyby tak się stało.

autor komentarza: Sara
Dodano: 22.09
0
0

Sen o białych butach na szczęście miał pozytywne znaczenie. Bardzo lubię nosić białe trampki i robię to bardzo czesto.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Super sennik.Zachęcam do czytania go.

autor komentarza: ~Karolina
Dodano: 11.09
0
0

Miałam niedawno sen o białych butach, ale słabo go pamiętam.

autor komentarza: Lena
Dodano: 11.08
0
0

Nigdy dotąd nie zwróciłam uwagi na obuwie we śnie. Postaram się następnym razem, jeżeli to będzie możliwe. ;)

autor komentarza: Kamila
Dodano: 6.08
0
0

W dzieciństwie bardzo często śniło mi się że mam białe buty ale trochę na mnie za duże. Nie pamiętam dokładnie czy się sprawdziło ale wydaje mi się, że tak.

autor komentarza: Klaudnia
Dodano: 2.07
0
0

Sennik czyta się fajnie

autor komentarza: ~Jagoda
Dodano: 29.01
0
0

Super interpretacja!!!!


x