senSen o basenie

Sen o basenie zapowiada spore zmiany w sferze uczuciowej lub emocjonalnej osoby śniącej. Według sennika basen widziany we śnie to znak, że nie powinieneś lekceważyć towarzyszących ci uczuć, tak jak to robiłeś do tej pory.

Basen z czystą wodą to znak, że wreszcie pokonasz od dawna towarzyszące ci kłopoty i problemy. Z kolei jeżeli we śnie widzisz basen z brudną wodą, to jest to zapowiedź bardzo tajemniczego uczucia, które nie będzie dawać ci spokoju.

Sen o tym, że masz koło swojego domu basen to sugestia, że już najwyższy czas na to, aby uporządkować ważne dla ciebie sprawy uczuciowe.

Widzieć inne osoby pływające w basenie to zapowiedź szybkiego spełnienia ważnych dla ciebie marzeń.

Kąpać się w basenie to sen, który zwiastuje zupełnie nowe znajomości. Będą to dla ciebie bardzo ważne znajomości, które w wielu kwestiach życiowych niezwykle ci się przydadzą.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.09
0
0

Śniło mi się jak się kąpię w basenie.Nie mogę się doczekać, aż poznam nowe osoby.

autor komentarza: ~Damian
Dodano: 11.09
0
0

Sen o basenie zapowiada spore zmiany w sferze uczuciowej i faktycznie tak też się stało. Polecam ten sennik, sprawdza się!

autor komentarza: Tommmmek
Dodano: 11.08
0
0

Nie potrafię pływać na jawie, jednak gdy miałem sen o basenie, to pływałem w nim jak zowodowiec. Chyba nauczę sie, gdyż było to wspaniałe uczucie. Co do sennika to prawda, poznałem ostatnio kogoś, kto zaproponował mi pracę w swojej firmie, według mnie to o tej znajomości mówił sennik.

autor komentarza: Oskar
Dodano: 6.08
0
0

Śniło mi się, że kąpie się w basenie sam, a później zaczęli się schodzić ludzie i musiałem im robić miejsce. Myślę, że sennik się spełni bo za 2 tygodnie przeprowadzam się do nowego miejsca, gdzie prawdopodobnie poznam nowych ludzi.

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 5.08
0
0

Mój sen z udziałem basenu nie był zbyt przyjemny bo to ja się w nim topiłam. Nie mogłam złapać oddechu i czułam się sparaliżowana. Chyba muszę poszukać informacji na ten temat.

autor komentarza: TEd9
Dodano: 7.01
0
0

Dziś spałem i pływałem w strasznie brudnym basenie. Bardzo przejął mnie ten sen :(


x