senSen o banknotach

Sen o banknotach to ostrzeżenie przed rozrzutnością. Według sennika oznacza on również straty, ale niekoniecznie materialne. Mogą one dotknąć bardziej sfery emocjonalnej w Twoim życiu.

Liczenie banknotów we śnie jest wskazówką, by być bardziej hojnym, zacząć się dzielić z innymi.

Posiadanie dużej liczby banknotów oznacza, że czekają Cię straty finansowe, weźmiesz pożyczkę, kredyt czy też w coś zainwestujesz. Mogą one jednak przyczynić się do Twojej lepszej przyszłości.

Wrzucanie banknotów do ognia- czeka nas nietrafione przedsięwzięcie.

Dostawanie od kogoś banknotów we śnie oznacza, że jakaś sprawa zajmuje nam zbyt wiele czasu i musimy się nad nią zastanowić.

Rozmienianie banknotów symbolizuje skupianie się za bardzo na sprawach mało ważnych, drobnostkach, zamiast poświęcanie czasu bliskim czy obowiązkom.

Długi zaciągane we śnie wskazują na strach przed wyjściem na jaw Twojego niewłaściwego postępowania. Boisz się, że przyjdzie Ci za niego zapłacić.

Pożyczanie od kogoś pieniędzy w formie banknotów wróży kłopoty i zbliżające się wydatki. Bankructwo to Twój zły stan emocjonalny, brak perspektyw do dalszego działania. 

Jeśli we śnie jesteś rozrzutny, lekceważysz jakieś uczucie albo tracisz niepotrzebnie energię na pewne sprawy.

Znaczenie snu banknoty, kiedy je fałszujemy to nasze nieuczciwe zamiary względem kogoś. Wybraliśmy ryzykowaną drogę na skróty, która wcale może nam nie pomóc w osiągnięciu szybciej celu. 

Zagraniczne banknoty są przestrogą przed ryzykownymi posunięciami np.: braniem kredytu w obcej walucie albo transakcją z zagranicznym partnerem. 

Dawanie komuś banknotów jest dobra wróżbą. Oznacza to, że czeka nas przypływ gotówki, podwyżka albo wygrana na loterii.

Zielone banknoty widziane we śnie zwiastują spełnienie się Twoich planów. 

Kiedy znajdujesz banknoty, wybrniesz teraz z niekorzystnej sytuacji.


Skomentuj sen

autor komentarza: great5
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.01
0
0

Mi zielone banknoty przez sen przyniosły pozytywne rozpatrzenie wniosku o kredyt na który długo czekałem. Coś w tym jest.

autor komentarza: Tomek
Dodano: 7.01
0
0

Pożyczyłem siostrze przez sen bardzo dużo pieniędzy. Te interpretację naprawdę się sprawdzają !

autor komentarza: Lolek
Dodano: 19.11
0
0

Lubie zielone. Szczególne stu dolarowe banknoty.

autor komentarza: Madzia
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że wyszłam przed dom bo ktoś zadzwonił do drzwi ale nikogo nie był. Nagle z nieba zaczęły lecieć na mnie zielone banknoty. Sennik się sprawdził, ponieważ swój plan, który planowałam już od kilku miesięcy.

autor komentarza: ~Misiek0o6
Dodano: 25.05
0
0

Problemy finansowe i bankructwo firmy we śnie jak mam interpretować?


x