Inne nazwy snu:

lot balonem sennik, sen o lataniu, balon znaczenie snu

Balon we śnie może mieć kilka sposobów interpretacji, w zależności od sytuacji, w której występuje. Warto zatem zwrócić uwagę na szczegóły snu, by móc jak najlepiej odczytać jego znaczenie. W zależności od tego, czy śniący widzi mały balonik, czy duży balon, którym można latać, czy balon unosi się w powietrze, czy pęka, można interpretować w różny sposób.
senSen o balonie

  • Balon we śnie jest w większości przypadków zapowiedzią jakiejś niepomyślnej sytuacji, która zburzy porządek i harmonię życia śniącego, doprowadzi także do straty czegoś, co było dla niego cenne i dawało ogromną radość i chęć do działania.
  • Sen o dużym balonie pokazuje, że śniący jest bardzo pewny siebie, a ta cecha nie ułatwia mu relacji z innymi, osoby z najbliższego otoczenia śniącego nie akceptują tej cechy.
  • Mały balon widziany we śnie oznacza z kolei, że śniący zbyt mocno wyolbrzymia pewne sytuacje, co powoduje niepotrzebny stres i negatywne emocje, które udzielają się także najbliższemu otoczeniu.
  • Sen, w którym śniący leci balonem jest zapowiedzią, że poprzez swoją nieuwagę i nieostrożność doprowadzi do strat, z powodu których śniący odczuje negatywne uczucia. Widok lecącego balonu to także zapowiedź, iż śniącego czekają nowe obowiązki. Próby wejścia do balonu, wspinanie się, są zwiastunem powodzenia w pracy.

Skomentuj sen

autor komentarza: Addi
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.11
0
0

Chyba muszę wziąć do siebie, to o czym piszą w tym senniku i trochę upuścić powietrza. Bardzo trafna interpretacja.

autor komentarza: Julita
Dodano: 22.09
0
0

Eh... Balon nie zwiastował w moim życiu nic dobrego. Same straty w moim zyciu.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Śnił mi się duży piękny balon, do którego próbowałam się dostać. Sennik mówi, że czeka mnie powodzenie w pracy. Mam nadzieję, że się spełni.

autor komentarza: ~Andrzej
Dodano: 11.09
0
0

Sen o balonie to było coś dziwnego. Był on bardzo duży... Sprawdza się to, że jestem pewny siebie. Może powinienem się nad sobą zastanowić...

autor komentarza: Kamila
Dodano: 12.08
0
0

Śniło mi się, że miałam odbyć lot balonem lecz nie mogłam się do niego dostać. Jeśli znaczenie snu o balonie się sprawdzi i będę cieszyła się powodzeniem w pracy to będę naprawdę bardzo zadowolona.

autor komentarza: R. S.
Dodano: 6.08
0
0

Oby sennik się spełnił, bardzo podoba mi się to proroctwo. Poprzedniej nocy śniłem, że wchodziłem do balonu.

autor komentarza: Antek
Dodano: 5.08
0
0

A mnie śnią się właśnie takie małe baloniki. Zadziwia mnie to jak bardzo trafne są opisy w senniku. Małe balony odzwierciedlają wyolbrzymianie pewnych rzeczy co ja bardzo często robię.

autor komentarza: ~Aga
Dodano: 1.07
0
0

Interesująca interpretacja snu

autor komentarza: Franek_Z
Dodano: 25.03
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu. Miałem taki kilkakrotnie i zawsze w jakiś sposób trafnie się odnosi do życia.


x