Inne nazwy snu:

lot balonem sennik, sen o lataniu, balon znaczenie snu

Balon we śnie może mieć kilka sposobów interpretacji, w zależności od sytuacji, w której występuje. Warto zatem zwrócić uwagę na szczegóły snu, by móc jak najlepiej odczytać jego znaczenie. W zależności od tego, czy śniący widzi mały balonik, czy duży balon, którym można latać, czy balon unosi się w powietrze, czy pęka, można interpretować w różny sposób.
senSen o balonie

  • Balon we śnie jest w większości przypadków zapowiedzią jakiejś niepomyślnej sytuacji, która zburzy porządek i harmonię życia śniącego, doprowadzi także do straty czegoś, co było dla niego cenne i dawało ogromną radość i chęć do działania.
  • Sen o dużym balonie pokazuje, że śniący jest bardzo pewny siebie, a ta cecha nie ułatwia mu relacji z innymi, osoby z najbliższego otoczenia śniącego nie akceptują tej cechy.
  • Mały balon widziany we śnie oznacza z kolei, że śniący zbyt mocno wyolbrzymia pewne sytuacje, co powoduje niepotrzebny stres i negatywne emocje, które udzielają się także najbliższemu otoczeniu.
  • Sen, w którym śniący leci balonem jest zapowiedzią, że poprzez swoją nieuwagę i nieostrożność doprowadzi do strat, z powodu których śniący odczuje negatywne uczucia. Widok lecącego balonu to także zapowiedź, iż śniącego czekają nowe obowiązki. Próby wejścia do balonu, wspinanie się, są zwiastunem powodzenia w pracy.

Skomentuj sen

autor komentarza: Franek_Z
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.03
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu. Miałem taki kilkakrotnie i zawsze w jakiś sposób trafnie się odnosi do życia.


x