Inne nazwy snu:

balkon sennik, znaczenie snu balkon

Odpowiednio wkomponowany balkon jest świetnym elementem dekoracyjnym niejednego budynku, oprócz swojej użytkowej funkcji jest bardzo dobra dekoracją. To nieodłączna część domu, czy innego budynku, w który jest wpisana. Co oznacza więc balkon rozpatrywany w kontekście motywów sennych?
senSen o balkonie

  • Sen o balkonie to nawiązanie do sfery uczuć i emocji śniącego, to zobrazowanie jego perspektyw na przyszłość. Balkon jest zobrazowaniem stosunków interpersonalnych, może zapowiadać nawiązanie nowych relacji.
  • Jeżeli śniący przebywa na balkonie to znak, ze chce on poprawić swoją pozycję społeczną, chce przewyższyć swoje otoczenie, górować nad nim. 
  • Przebywanie pod balkonem to znak, że śniący ma świadomość, jakie potrzeby ma jego najbliższe otoczenie.To również zapowiedź powodzenia w życiu uczuciowym, pojawi się szansa na odwzajemnioną miłość i wartościowy związek.
  • Niekorzystny dla śniącego będzie sen, w którym obserwuje zawalenie się balkonu, oznacza, że powinien przestać żyć złudzeniami, to także symbol pogrzebanych nadziei.

Skomentuj sen

autor komentarza: BeataB
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że pewnej pięknej nocy wyszłam na balkon i wpatrywałam się w spadające gwiazdy. I wszystko się zgadza, powinnam przestać żyć złudzeniami i skupić się na tym co jest tu i teraz.


x