Inne nazwy snu:

balkon sennik, znaczenie snu balkon

Odpowiednio wkomponowany balkon jest świetnym elementem dekoracyjnym niejednego budynku, oprócz swojej użytkowej funkcji jest bardzo dobra dekoracją. To nieodłączna część domu, czy innego budynku, w który jest wpisana. Co oznacza więc balkon rozpatrywany w kontekście motywów sennych?
senSen o balkonie

  • Sen o balkonie to nawiązanie do sfery uczuć i emocji śniącego, to zobrazowanie jego perspektyw na przyszłość. Balkon jest zobrazowaniem stosunków interpersonalnych, może zapowiadać nawiązanie nowych relacji.
  • Jeżeli śniący przebywa na balkonie to znak, ze chce on poprawić swoją pozycję społeczną, chce przewyższyć swoje otoczenie, górować nad nim. 
  • Przebywanie pod balkonem to znak, że śniący ma świadomość, jakie potrzeby ma jego najbliższe otoczenie.To również zapowiedź powodzenia w życiu uczuciowym, pojawi się szansa na odwzajemnioną miłość i wartościowy związek.
  • Niekorzystny dla śniącego będzie sen, w którym obserwuje zawalenie się balkonu, oznacza, że powinien przestać żyć złudzeniami, to także symbol pogrzebanych nadziei.

Skomentuj sen

autor komentarza: Stefan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.05
0
0

Kilka dni temu śniło mi się, że zostałem zamknięty na balkonie i siedziałem tam tydzień. W przypadku tego snu sennik się w 100% sprawdził - chciałbym poprawić swoją pozycję społeczną, gdyż lubię górować nad innymi :)

autor komentarza: Gabriela
Dodano: 9.12
0
0

Niedawno we śnie widziałam balkon, który się zawalił. Moje przeczucia co do odbioru przekazu sennika okazały się być prawidłowe, nie jest to sen który ma pozytywne znaczenie. Sennik nie zawodzi.

autor komentarza: Madzia
Dodano: 26.11
0
0

Już któryś raz pojawia się motyw balkonu w moim śnie i co ciekawe zawsze siedzę pod nim w słoneczny dzień i czuję się taka rozluźniona i szczęśliwa. Myślę, że sen dobrze mi wróży

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Kocham te senniki.Bardzo dużo się z nich dowiedziałam.

autor komentarza: ~Janka
Dodano: 11.09
0
0

Miałam sen o balkonie, że się zawalił...

autor komentarza: Maryśka
Dodano: 5.08
0
0

A ja chyba nigdy nie miałam żadnego snu, z którego zapamiętałabym jakieś szczególne znaczenie balkonu. Bardzo ciekawe podejście do interpretacji.

autor komentarza: Magda
Dodano: 2.07
0
0

Zachęcam do czytania senników

autor komentarza: BeataB
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że pewnej pięknej nocy wyszłam na balkon i wpatrywałam się w spadające gwiazdy. I wszystko się zgadza, powinnam przestać żyć złudzeniami i skupić się na tym co jest tu i teraz.


x