Inne nazwy snu:

sen o bałaganie, robić bałagan sennik

Sen o bałaganie w bezpośredni sposób odnosi się do psychiki i zachowań śniącego. Bałagan jest odzwierciedleniem charakteru, osobowości człowieka. Widząc bałagan w czyimś mieszkaniu od razu wiadomo z jaką osobą ma się do czynienia. To zastawia, czy warto z taką chaotyczną osobą nawiązywać współpracę, czy to będzie korzystny układ niepowodujący napięć i konfliktów.
senSen o bałaganie

  • Widok bałaganu we własnym mieszkaniu we śnie to bardzo sugestywny sen, jest on przestrogą przez zbyt intensywnym eksploatowaniem się w pracy zawodowej, brak szacunku dla swojego zdrowia może kiedyś odbić się negatywnie, warto już więc teraz zastanowić się, czy takie działania są rzeczywiście konieczne. 
  • Jeśli śniący robi bałagan, to ostrzeżenie, by śniący bardzo głęboko zastanowił się, nim podejmie jakąś wiążącą decyzję, która zaważy na jego dalszych losach i będzie mieć istotny wpływ na jego życie. To przestroga, by śniący unikał pochopnych działań, decyzji, które dotyczą jakiejś ważnej dla niego sprawy.
  • Dobrym znakiem jest sen, w którym śniący sprząta bałagan, jest to zapowiedzią, że w wyniku podjęcia odpowiedniej decyzji śniący odniesie zaplanowany sukces i zrealizuje to, co było jego zamierzeniem.

Skomentuj sen

autor komentarza: MacMac
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.01
0
0

Czasami jak trapi mnie coś przez dłuższy czas to śni mi się, że mam bałagan wszędzie. Interpretacja snu sprawdza się.

autor komentarza: Jozef
Dodano: 20.11
0
0

Zanim przystąpisz do interpretacji snu, postaraj się przypomnieć wszystkie szczegóły i okoliczności. Dzięki nim łatwiej będzie Ci zrozumieć jego znaczenie. Jeżeli jest ostrzeżeniem, dostrzeżesz je, a jeśli wskazówką – łatwiej będzie Ci ją wykorzystać.


x