Inne nazwy snu:

sen o bałaganie, robić bałagan sennik

Sen o bałaganie w bezpośredni sposób odnosi się do psychiki i zachowań śniącego. Bałagan jest odzwierciedleniem charakteru, osobowości człowieka. Widząc bałagan w czyimś mieszkaniu od razu wiadomo z jaką osobą ma się do czynienia. To zastawia, czy warto z taką chaotyczną osobą nawiązywać współpracę, czy to będzie korzystny układ niepowodujący napięć i konfliktów.
senSen o bałaganie

  • Widok bałaganu we własnym mieszkaniu we śnie to bardzo sugestywny sen, jest on przestrogą przez zbyt intensywnym eksploatowaniem się w pracy zawodowej, brak szacunku dla swojego zdrowia może kiedyś odbić się negatywnie, warto już więc teraz zastanowić się, czy takie działania są rzeczywiście konieczne. 
  • Jeśli śniący robi bałagan, to ostrzeżenie, by śniący bardzo głęboko zastanowił się, nim podejmie jakąś wiążącą decyzję, która zaważy na jego dalszych losach i będzie mieć istotny wpływ na jego życie. To przestroga, by śniący unikał pochopnych działań, decyzji, które dotyczą jakiejś ważnej dla niego sprawy.
  • Dobrym znakiem jest sen, w którym śniący sprząta bałagan, jest to zapowiedzią, że w wyniku podjęcia odpowiedniej decyzji śniący odniesie zaplanowany sukces i zrealizuje to, co było jego zamierzeniem.

Skomentuj sen

autor komentarza: Daria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 9.12
0
0

Kilka tygodni temu miałam sen w którym był duży bałagan w moim mieszkaniu, była to dla mnie sugestia, żebym zwolniła w swoim życiu zawodowym i zajęła się ważniejszymi sprawami. Cieszę się, że posłuchałam sennika.

autor komentarza: Kristina
Dodano: 26.11
0
0

Śniło mi się, że sprzątałam okropny bałagan, ale to nie było moje mieszkanie tylko jakieś nieznane mi miejsce. Podoba mi się interpretacja sennika.

autor komentarza: Beata
Dodano: 18.09
0
0

Miałam właśnie taki sen o bałaganie, który sprzątałam. Przydałoby się faktycznie posprzątać w moim mieszkaniu. Chyba dzisiaj to zrobię.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

W moim śnie sprzątałam bałagan. W końcu otworzyłam swój własny biznes.

autor komentarza: Karolina
Dodano: 15.09
0
0

Bałagan w moim śnie był ogromy. Mama kazała mi posprzątać, a ja odkładałam to na później. Może faktycznie powinnam bardziej skupić się na swoim zdrowiu.

autor komentarza: ~Olga
Dodano: 11.09
0
0

Miałam ostatnio sen o bałaganie we własnym mieszkaniu. Faktycznie może powinnam zwolnić z tą pracą...

autor komentarza: Olaf
Dodano: 11.08
0
0

Bałagan we śnie - bałagan w życiu. Oczywistość, wspaniałe senniki.

autor komentarza: W...
Dodano: 6.08
0
0

Muszę zadbać bardziej o siebie , to prawda spędzam przez ostatnie miesiące więcej czasu w pracy, ciężko to będzie zmienić ale postaram się o siebie bardziej zadbać. Polecam te senniki

autor komentarza: Teresa
Dodano: 2.07
0
0

Strona godna polecenia

autor komentarza: MacMac
Dodano: 24.01
0
0

Czasami jak trapi mnie coś przez dłuższy czas to śni mi się, że mam bałagan wszędzie. Interpretacja snu sprawdza się.

autor komentarza: Jozef
Dodano: 20.11
0
0

Zanim przystąpisz do interpretacji snu, postaraj się przypomnieć wszystkie szczegóły i okoliczności. Dzięki nim łatwiej będzie Ci zrozumieć jego znaczenie. Jeżeli jest ostrzeżeniem, dostrzeżesz je, a jeśli wskazówką – łatwiej będzie Ci ją wykorzystać.


x