Inne nazwy snu:

bagno znaczenie snu, mokradła sennik, tonąć w bagnie sennik

Sen o bagnie nie budzi optymistycznych skojarzeń, przynosi obawy, lęki o to, co przyniesie przyszłość. Warto zatem poznać dokładniejsze znaczenie snu o bagnie, by prawidłowo odczytać swój sen. Jeżeli śniący śni, że utknął w bagnie, to dla niego znak, że jakiś plan, którego podjął się zrealizowania nie powiedzie się, nie przyniesie śniącemu, tego czego oczekiwał. Topienie się w bagnie to sugestia, by śniący zrobił wszystko, co potrafi a być może uda się uniknąć niebezpieczeństwa.
senSen o bagnie

  • Sen, w którym śniący obserwuje bagno to dla niego przestroga dotycząca rozpoczętych działań. Śniący powinien odłożyć je na późniejszy czas, gdyż w chwili obecnej te zaplanowane wydarzenia nie przyniosą oczekiwanych efektów, wręcz przeciwnie, będą źródłem nieszczęść i niepokojów.
  • Chodzenie, spacerowanie w pobliżu bagna we śnie jest przestrogą przed fałszywymi osobami, należy baczniej przyjrzeć się swojemu otoczeniu, zwrócić uwagę na zachowanie, sposób bycia niektórych osób. Bagno widziane w oddali ostrzega z kolei przed niepewnymi i podejrzanymi interesami.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ewelina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 22.09
0
0

Bagno z mojego snu potraktuję lepiej jako przestrogę. Będę skupiać się bardziej na tym, co robię.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Dobrze że to przeczytałam.Jak mi się przyśni sen o bagnie będę wiedziała jak go zinterpretować.

autor komentarza: Renatka
Dodano: 15.09
0
0

Sen o bagnie był dla mnie ważną przestrogą. Powinienem się skupić na rozpoczętych przeze mnie działaniach. Sennik zawsze dobrze poradzi.

autor komentarza: ~Karolina
Dodano: 11.09
0
0

Miałam kiedyś sen o bagnie, wokół którego spacerowałam. Dobrze, że sięgnęłam do sennika, bo był on dla mnie przestrogą.

autor komentarza: Lidia
Dodano: 6.08
1
0

Śniło mi się ostatnio, że chodziłam samotnie po bagnie pełnym węży ale one mnie nie atakowały. Węże pasują tutaj do sennika, to mogą być właśnie te fałszywe osoby.

autor komentarza: Gosia
Dodano: 5.08
1
0

Też miałam sen, w którym nie wiadomo skąd nagle znalazłam się na bagnach. Byłam jak sparaliżowana i tylko oglądałam je z daleka. Czuję, że nie wróży to niczego dobrego.

autor komentarza: Jurek1
Dodano: 7.01
1
0

Miałem bardzo dziwny sen w którym ugrzęzłem w bagnie. Awans na który tak długo czekałem przeleciał mi koło nosa.

autor komentarza: Stach
Dodano: 19.11
0
0

Symbol obłudy


x