pożar samochodu Sennik seks z byłym Garb Zakonnik

Inne nazwy snu:

bagno znaczenie snu, mokradła sennik, tonąć w bagnie sennik

Sen o bagnie nie budzi optymistycznych skojarzeń, przynosi obawy, lęki o to, co przyniesie przyszłość. Warto zatem poznać dokładniejsze znaczenie snu o bagnie, by prawidłowo odczytać swój sen. Jeżeli śniący śni, że utknął w bagnie, to dla niego znak, że jakiś plan, którego podjął się zrealizowania nie powiedzie się, nie przyniesie śniącemu, tego czego oczekiwał. Topienie się w bagnie to sugestia, by śniący zrobił wszystko, co potrafi a być może uda się uniknąć niebezpieczeństwa.
senSen o bagnie

  • Sen, w którym śniący obserwuje bagno to dla niego przestroga dotycząca rozpoczętych działań. Śniący powinien odłożyć je na późniejszy czas, gdyż w chwili obecnej te zaplanowane wydarzenia nie przyniosą oczekiwanych efektów, wręcz przeciwnie, będą źródłem nieszczęść i niepokojów.
  • Chodzenie, spacerowanie w pobliżu bagna we śnie jest przestrogą przed fałszywymi osobami, należy baczniej przyjrzeć się swojemu otoczeniu, zwrócić uwagę na zachowanie, sposób bycia niektórych osób. Bagno widziane w oddali ostrzega z kolei przed niepewnymi i podejrzanymi interesami.

Skomentuj sen

autor komentarza: Jurek1
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.01
0
0

Miałem bardzo dziwny sen w którym ugrzęzłem w bagnie. Awans na który tak długo czekałem przeleciał mi koło nosa.

autor komentarza: Stach
Dodano: 19.11
0
0

Symbol obłudy


x