Inne nazwy snu:

sen o autobusie sennik, sen o autokarze

Sen o autokarze może zwracać uwagę na poprawność relacji z innymi ludźmi. W zależności od tego, czy śniący jest kierowcą, czy pasażerem sen będzie się odnosił do różnych aspektów życia.
senSen o autokarze

 

  • Taki sen informuje, że śniący jest przemęczony, brakuje mu chęci, energii do pracy, do wykonywania codziennych obowiązków. Pora zatem na zaplanowanie urlopu, nawet bardzo krótkiego. Prowadzenie autokaru we śnie to oznaka nieciekawej, nudnej pracy, która też nie będzie dobrze płatna.
  • Sen o podróży autokarem jest sugestią, że śniący zbyt mocno ulega wpływom otoczenia, pozwala sobą kierować, czy wręcz manipulować.
  • Widok wypadku autobusu we śnie to znak, by zająć się własnymi sprawami i przejąć nad nimi kontrolę.
  • Autokar pełen pasażerów jest dobrym znakiem, zapowiada, że sytuacja finansowa śniącego ulegnie poprawie, może się spodziewać znacznego przypływu gotówki. Sen, w którym śniący wsiada do niewłaściwego autobusu może wyrażać jego obawę przed podjęciem błędnych decyzji, możliwe, że śniący czuje rozdarcie pomiędzy tym, czego oczekują inni, a tym, co chce zrobić on sam, niestety, nie ma możliwości, by pogodzić obie strony.
  • Jazda bez biletu to przestroga przed komplementami innych, mogą one doprowadzić do zguby śniącego, dlatego też należy do pewnych spraw, osób podchodzić z dystansem.

 


Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Ciekawe interpretacje. Czekam, aż mi się przyśni przepełniony autobus. Polecam każdemu ten sennik.

autor komentarza: Łukasz11
Dodano: 6.08
0
0

Uff, wspaniałe wieści... Jechałem autobusem tak przepełnionym, że ludzie siedzieli sobie na kolanach.

autor komentarza: Pawel
Dodano: 24.01
0
0

Długa podróż autokarem już drugą noc mi się śni. Fajny sennik.

autor komentarza: Marcin
Dodano: 7.01
0
0

Czuję za duży nacisk ze strony dziewczyny na pewne sprawy. Do tego przyśniła mi się podróż w autokarze. Super interpretację. Polecam.


x