Inne nazwy snu:

sen o samochodzie sennik

Wiele osób bez samochodu nie wyobraża sobie sprawnego życia, auto daje niezależność i poczucie wolności. Pojawienie się we śnie samochodu jest odzwierciedleniem wydarzeń mających miejsce w życiu śniącego.
senSen o aucie

Sen, w którym śniący śni, że prowadzi auto to zobrazowanie kierowania własnym życiem. Zatem, jeśli jazda jest sprawna, płynna, to podobnie będzie w życiu realnym, kiedy to śniący nie ma większych problemów w życiu, potrafi sam decydować, co dla niego dobre i ważne, pokazuje, że to osoba samodzielna. Śniący ma kontrolę nad swoim życiem. Przeciwna sytuacja, kiedy to auto nie jest do końca sprawne lub podróż przebiega z utrudnieniami, to pokazuje, że śniący będzie miał pewne problemy w swoim życiu, może to zapowiadać spadek jego pozycji społecznej. Szybka jazda samochodem może być zobrazowaniem niespełnionych potrzeb, może pokazywać obawy, lęki śniącego. Istnieje prawdopodobieństwo, że głęboko w świadomości ukrywa coś, co chciałby zrealizować, podzielić się tym z innymi. Sen o kradzieży samochodu jest ostrzeżeniem, by uważać na nieznajome osoby, które mogą stać się źródłem kłopotów.

Skomentuj sen

autor komentarza: Emilia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.02
0
0

Przyśniła mi się kradzież mojego samochodu. Teraz wiem, że to było dla mnie ostrzeżenie.

autor komentarza: Karolina
Dodano: 18.11
0
0

Śniła mi się jazda samochodem w śnie. Niestety nie była ona łatwa i przyjemna. Znaczenie snu odnosi się negatywnie do mojego życia.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Sen o kradzieży auta ostrzega mnie przed nieznajomymi ludźmi. Cieszę się,że go przeczytałam.

autor komentarza: Wojtek
Dodano: 6.08
0
0

To prawda, często szybko jeżdżę samochodem i mam obawy i lęki dotyczące bieżących decyzji... Sennik się sprawdza.

autor komentarza: Maciek
Dodano: 5.08
0
0

Sny o samochodach są fajne. Szczególnie wtedy kiedy śni nam się nasz wymarzony samochód, na którego w rzeczywistości nigdy nie będzie nas stać.

autor komentarza: ~Adrian
Dodano: 29.01
0
0

Dobrze czasem poczytać znaczenie snu.

autor komentarza: Ukr_ec
Dodano: 19.11
0
0

Lubie te sny o samochodach. Szczególnie o tym, w którym jadę porche po wsi.


x