senSen o ataku myszy

Atak myszy to symbol senny konfliktów i sporej liczby zmartwień. 
 
Często sny o myszach ostrzegają przed zbyt dużym wyczerpaniem organizmu. Jeżeli w twym śnie łapiesz myszy, to bardzo dobrze obrałeś swoją życiową drogę. Zabicie myszy za to wróży sukces, pokonanie szkodliwych oraz dokuczających nam wrogów. Natomiast mysz będąca w pułapce jest dobrym znakiem dla śniącego, bo zapowiada pomyślne załatwienie sprawy, która długo się ciągnie. Białe myszy zazwyczaj oznaczają małżeństwo, a dla osób, które już są w legalnym związku niepotrzebne troski, martwienie się na zapas.
 
Myszki szare są oznaką czekającego na nas ubóstwa. Jeśli śnisz o wystraszonej, szarej myszce, to pewnie jesteś osobą zakompleksioną, która potrzebuje pomocy albo opieki innych. Dla ludzi niezauważalnych taki sen to zachęta do podejmowania bardziej śmiałych decyzji, bo inaczej całe życie pozostaną w cieniu. Piszczące lub też chrobocące myszy ostrzegają przed złodziejem lub oszustem. Stado myszy nawiedzające nasz sen jest znakiem nadchodzących trudnych czasów. Myszka Miki jest zaś symbolem dziecięcej zabawy, jakiej oddamy się w niedługim czasie, a także aluzją do infantylnego charakteru śniącej osoby, jej naiwności i niedojrzałości.
 
Jeżeli twój sen traktuje o myszy od komputera, to najpewniej za dużo czasu spędzasz przed monitorem. Kiedy zaś przyśni ci się, że kot złapał mysz, to oczekuj uznania i szacunku. Myszy i szczury jednocześnie występujące w marzeniach sennych oznaczają pojawienie się konkurenta w walce o serce wybranki. Sen, podczas którego mysz ucieka przed kotem, zapowiada miłosne kłopoty. Jeśli zaś kobieta widzi w czasie snu mysz w jej ubraniach, to musi wystrzegać się udziału w skandalach. Sen, w którym jemy mysz lub patrzymy, jak ktoś inny ją spożywa, jest odzwierciedleniem rosnącego w śniącej osobie poczucia winy. Jeśli jednak patrzymy na mysz, która coś je, to ktoś pragnie zakłócić panująca w naszym życiu harmonię. Mysz biegnąca ostrzega przed fatalnym stanem fizycznym naszego organizmu.
 
Mysz brązowa oznacza poczucie stabilizacji.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Śniły mi się białe myszy.Mój chłopak mi się oświadczył.Bardzo się cieszę.

autor komentarza: ~Natalia
Dodano: 11.09
0
0

Sen o ataku myszy się sprawdził!

autor komentarza: K....L
Dodano: 6.08
0
0

To prawda... za dużo czasu przed komputerem. Sprawdzający się sennik

autor komentarza: F89
Dodano: 7.01
0
0

śnią mi się myszy, czy to coś oznacza ? bardzo wystraszył mnie ten sen.

autor komentarza: ~danuta
Dodano: 14.02
0
0

myszw moim snie ugryzla mne wpalec wskazujacy


x