pożar samochodu Sennik seks z byłym Kotek Kopiec kreta

Inne nazwy snu:

apteka sennik, kupować leki apteka sennik

Jak prawidłowo interpretować sen, którego głównym tematem jest budynek apteki? Czy należy go wiązać jedynie ze zdrowiem? Warto poznać znaczenie snu o aptece, które wbrew pozorom nie jest tak jednoznaczne.
senSen o aptece

 

  • Sen o aptece ma związek z finansami, jak i życiem prywatnym. W kontekście uczuć jest dobrym znakiem, zapowiada bogate małżeństwo, które może okazać się jednocześnie bardzo szczęśliwe. Sen o aptece, rozmowa z pracownikiem apteki to zapowiedź poprawy sytuacji materialnej, to dobry znak dla finansów śniącego.
  • Według niektórych senników sen o aptece sugeruje, by zwrócić uwagę na swoje marzenia, być może to jeden z lepszych momentów na ich realizację i nie warto tego odkładać na przyszłość, gdyż taka sprzyjająca sytuacja może się już nie powtórzyć.
  • Sen o aptece zapowiada dobrą sytuację życiową śniącego, stabilną kondycję finansową i uczuciową.
  • Jeśli śniący realizuje w aptece receptę, to symbol, że w najbliższym czasie uwolni się on od kłopotów i niepowodzeń, które pojawiły się w życiu śniącego.
  • Widok apteki we śnie to sugestia, by nie tracić nadziei, nawet w najbardziej kłopotliwej sytuacji. Poprzez spokój i nadzieję możliwe jest rozwiązanie takiej sytuacji.

 


Skomentuj sen

autor komentarza: Przemo
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.01
0
0

Taki sen miałem, że stoje w aptece u kupuję mnóstwo leków. Czuje nie przewidziane wydatki.

autor komentarza: Misiek
Dodano: 7.01
0
0

Śniła mi się ostatnio apteka. Sprawdziłem znaczenie i zaryzykowałem, zapisałem się na kurs spadochroniarstwa. To było od zawsze moje marzenie !

autor komentarza: Kaja
Dodano: 19.11
0
0

Niedługo może pojawić się choroba. Lepiej idź do lekarza. Lepiej zapobiegać jak leczyć.


x