Jeśli słyszałeś w swoim śnie obco brzmiący dla Ciebie akcent, sen taki możesz interpretować na dwa różne sposoby.
senSen o akcencie

Pierwszy, mówi, że czeka Cię podróż, ale nie byle jaka. Jeżeli kiedykolwiek marzyła Ci się daleka, zagraniczna wyprawa i odkrywanie obcych kultur, teraz masz szansę spełnić to marzenie. Czeka Cię wspaniała, nieoczekiwana podróż, w którą zabierze Cię ktoś bliski lub nadarzy się świetna okazja na samotny wyjazd. Niezależnie od tego, czy będziesz podróżować solo, czy w grupie, przywieziesz niezapomniane przeżycia i i zapamiętasz to wydarzenie do końca życia. 

Drugie wytłumaczenie tego snu mówi, że czeka Cie wiadomość od kogoś, z kim przez bardzo długi czas nie utrzymywałeś kontaktu. Może nie spodziewasz się nawet, że ten ktoś jeszcze o Tobie myśli i pamięta, ale osoba ta przypomni o sobie i odezwie się niebawem do Ciebie, co zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu i pozwoli Ci rozwiązać pewien problem.

Skomentuj sen

autor komentarza: Indie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.10
0
0

Bardzo bym sobie życzyła aby interpretacja mojego snu sprawdziła się w rzeczywistości. Marzy mi się podróż do Indii więc może już wkrótce się spełni moje marzenie.

autor komentarza: Anna
Dodano: 15.09
0
0

Sen o akcencie? Nie wyobrażam sobie tego snu. Ciekawy.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

W moim śnie wystąpił obcobrzmiący dla mnie akcent.Niedługo przyjeżdża do mnie chłopak z Holandii.Może wybierzemy się razem na wakacje.

autor komentarza: Hubert
Dodano: 18.08
0
0

Też mieliście taki sen, gdzie każdy mówił innym językiem i z dziwnym akcentem? Ja miałam, to było dziwne ale jakoś się dogadywałem z wszystkimi we śnie.

autor komentarza: Lara
Dodano: 17.08
0
0

Sen o akcencie był bardzo dziwny. Kto by pomyślał, że istnieją takie ukryte znaczenia tego snu?

autor komentarza: Adamke
Dodano: 6.08
0
0

Taaak, sen się sprawdził. Kiedyś mi się takie coś śniło i właśnie kilka dni później przyjechał do mnie przyjaciel, którego nie widziałem od dawna, bo mieszka za granicą. Sprawdzony sennik

autor komentarza: Kinga
Dodano: 4.08
0
0

Miałam taką sytuację przed wyjazdem za granicę. W śnie słyszałam obce języki z bardzo dziwnym akcentem, którego nie rozumiałam. Mam nadzieję, że sen się spełni i ktoś ze starych znajomych odezwie się niedługo, żeby odnowić kontakt.

autor komentarza: weezer
Dodano: 5.03
0
0

Śniło mi się, że jakaś kobieta mówiła do mnie w zupełnie nieznanym dla mnie języku.

autor komentarza: Betaaaata
Dodano: 19.11
0
0

Nie rozumiem tej interpretacji.


x