Inne nazwy snu:

znaczenie snu o hiv / aids

AIDS to choroba nazywana dżumą XXI wieku. Prowadzi do nieuchronnej śmierci, nic więc dziwnego, że wzbudza ogromne emocje i wywołuje w społeczeństwie lęk, a także często pojawia się w naszych snach. Sny o chorobach często są odpowiedzią na nasze ukryte lęki. Jeżeli więc miałeś sen o AIDS, możliwe, że bardzo boisz się zachorowania, ponieważ w ostatnim czasie miałeś kontakt z zarażoną wirusem HIV osoba. Dla świętego spokoju warto będzie udać się do lekarza i poprosić o wykonanie testu.
senSen o AIDS

Sny mogą być również niewątpliwie ostrzeżeniem. W tym przypadku są przestrogą przed zbyt ryzykownym zawieraniem znajomości, szczególnie na tle seksualnym. Sen taki może pojawiać się u osób, które mają tendencję do popadania w problemy. Powodem tego jest najprawdopodobniej Twoja lekkomyślność. Musisz ją w sobie zwalczyć zanim doprowadzi Cię do naprawdę poważnych kłopotów. 

Sen o AIDS stanowi również symbol poczucia zagrożenia. Być może Twoje środowisko nie wzbudza z jakiegoś powodu Twojego zaufania.

Skomentuj sen

autor komentarza: Kkarol
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.01
0
0

Poznałem atrakcyjną kobietę i bardzo szybko wylądowaliśmy w łóżku. Dzisiaj śniło mi się, że robiłem badania na AIDS. Czy to ma jakieś znaczenie i powinienem uważać na ten związek ?

autor komentarza: maria
Dodano: 5.03
0
0

Mialam sen o aids i interpretacja snu sie zgodzila


x