Inne nazwy snu:

sen agent, znaczenie snu agent

Sen o agencie może pojawiać się w ważnych dla nas momentach w życiu. Oznacza bardzo często powodzenie w interesach. Jeżeli zatem jesteśmy na etapie załatwiania ważnych spraw możemy być zadowoleni, istnieje powiem duże prawdopodobieństwo, że pójdą one po naszej myśli.
senSen o agencie

Wcielanie się w postać agenta podczas marzeń sennych to oznaka, że uda nam się usunąć przeszkody, które stają nam na drodze do realizacji założeń. Podświadomość wysyła nam sygnał, że jesteśmy wystarczająco silni, aby przejąć stery i zawalczyć o swoje cele. Warto więc wyjść ze strefy komfortu, ponieważ będziemy mogli dzięki temu wiele osiągnąć. 

Załatwianie spraw z agentem jest oznaką, że powinniśmy przystopować z wywieraniem wpływu na innych. Efekt jaki możemy osiągnąć poprzez naciskanie na drugą osobę może być przeciwny do tego, jakiego oczekujemy. Jeżeli chcemy właściwie rozwiązać daną sprawę, warto poszukać innych sposobów niż presja. 

Rozmowa z agentem symbolizuje, że ktoś będzie chciał nas oszukać. Miejmy się zatem na baczności i z rozwagą podchodźmy do osób o których nie wiemy zbyt wiele.

Skomentuj sen


x