Sen o aferze zwiastuje wielką niespodziankę - wkrótce czeka Cię powiększenie rodziny! To także symbol, że niebawem czekają Cię ważne decyzje, które należy podjąć z rozwagą.
senSen o aferze

Jeżeli przyśniła nam się sytuacja w której zostaliśmy uwikłani w aferę, może to być oznaką, że spotkają nas niebawem pewne przykrości, z którymi będziemy musieli sobie poradzić. Kiedy sami wywołujemy aferę, również nie jest to dobrą oznaką, ponieważ zwiastuje zawód na bliskiej osobie - naszym przyjacielu. Prawdopodobnie wyjawi Twój sekret lub postąpi w sposób, który sprawi Ci ogromną przykrość. 

Sytuacja w której udaje nam się uniknąć afery jest natomiast symbolem pomyślności, ponieważ oznacza powodzenie w miłości. Osoby, które dotąd pozostawały singlami mogą mieć zatem powody do zadowolenia i powinny uważnie śledzić, czy wokół nich nie pojawił się ostatnio ktoś, z kim można byłoby stworzyć wyjątkową relację. Jeśli zaś jesteś w związku, to możesz liczyć na to, że Ty i partner odkryjecie siebie na nowo.

Skomentuj sen

autor komentarza: Marlena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 22.09
0
0

Śniła mi się jakaś wielka afera w mojej rodzinie. Każdy był pokłócony z każdym! Na szczęście ten sen miał bardzo miłe znaczenie, które przyniosło mi ciążę. :)

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Cudem uniknęłam afery we śnie.Czekam na jego pozytywne skutki.

autor komentarza: ~Artur
Dodano: 11.09
0
0

Miałem ostatnio sen o aferze, a miesiąc później dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży. Sennik sprawdził się w moim przypadku !

autor komentarza: Pati
Dodano: 12.08
0
0

Nie lubię mieszać się w żadną aferę a w moim śnie zostałam w nią wciągnięta. Nie chce żadnych przykrości więc mam nadzieję, że sen o aferze się nie spełni.

autor komentarza: Izabella
Dodano: 6.08
1
0

Często śni mi się, że jestem po środku afery lub sama ja rozpoczynam... Oby tym razem sennik się nie spełnił

autor komentarza: Iwona
Dodano: 20.11
0
0

Nie lubię afer. Nie wiedziałam, że sen o aferze ma głębszy sens. Polecam senniki. Uczą...

autor komentarza: Fryderyk
Dodano: 19.11
0
0

I kolejne decyzje.


x