Inne nazwy snu:

Znaczenie adwokata w śnie, sennik adwokat

Spotkanie adwokata na ogół symbolizuje złe nowiny. Jeżeli do spotkania z adwokatem dochodzi w sądzie, oznacza to, że w twoim bliskim otoczeniu znajdują się osoby, które chcą ci zaszkodzić. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku snu, kiedy adwokat cię broni w jakiejś sprawie. Twoi przyjaciele lub znajomi wpędzą cię (być może nieumyślnie) w troski. Niewiele dobrego oznacza również kłótnia z adwokatem - to zwiastun przegranego procesu bądź niepowodzenia w interesach. Dobrych wieści nie zwiastuje również widok adwokata w czarnej todze.
senSen o adwokacie

Być adwokatem we śnie oznacza dumną i zbytnio poważną postawę. Uważaj jednak. Ktoś zaoferuje ci wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, które może pomóc ci wydostać się z problemów, dlatego odłóż dumę na bok, ponieważ wpędzi cię ona w jeszcze większe kłopoty. 
Adwokat nie zawsze musi być jednak złym omenem. W wielu przypadkach wskazuje również na powodzenie. Przykładowo, spokojna rozmowa z adwokatem symbolizuje korzystne zmiany finansowe, których możesz się spodziewać, szczególnie jeżeli dotąd byłeś w trudnej sytuacji materialnej.

Skomentuj sen

autor komentarza: Antoni
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.03
1
0

Sen o adwokacie opisany w tym senniku sie sprawdza, śniło mi się jak rozmawiałem z adwokatem w kancelarii i niedawno otrzymałem premie od szefa.


x