Pojawiający się we śnie adorator jest uznawany za optymistyczny znak. Uważa się go za symbol dobrych zmian, jakie spotkają nas niebawem. Sen, w którym mężczyzna zabiega o nasze względy oznacza szczęście i powodzenie w miłości lub w karierze zawodowej. Jeżeli jesteśmy zakochani, sen jest zapowiedzią trwałego i udanego związku. Osoby, które są małżonkami, postać adoratora we śnie mogą potraktować jako pewnego rodzaju ostrzeżenie. Ktoś będzie chciał namieszać w twoim związku i spróbuje uwieść jednego z was. Nie należy jednak zbytnio się tym przejmować, ponieważ wysiłki tej osoby od samego początku będą bezskuteczne, dlatego szybko podda się i odejdzie.
senSen o adoratorze

Nie bez znaczenia jest również, czy osobę, która jest adoratorem znamy osobiście. Jeżeli adoruje nas zupełnie obca osoba, oznacza to, że prawdopodobnie brakuje nam w życiu prawdziwej miłości. Być może próby jej poszukiwania są bezskuteczne lub wzbraniamy się przed poważną relacją, bojąc się zaangażowania. 


Skomentuj sen

autor komentarza: Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.11
0
0

U mnie zdarzyło się tak, że adorator nie odstępował mnie na krok. I była to osoba, którą znałam.

autor komentarza: Weronika
Dodano: 25.09
0
0

Mój sen o adoratorze faktycznie przyniósł mi wiele zmian w moim dotychczasowym życiu.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Wczoraj miałam sen o adoratorze. Teraz czekam na pozytywne skutki.

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 15.09
0
0

Sen o adoratorze z pewnością był dla mnie optymistyczny. Znaczenie tego snu sprawdziło się w moim życiu. Polecam senniki :)

autor komentarza: ~Patryk
Dodano: 11.09
0
0

Może sen o adoratorze przyniesie mi jakieś dobre zmiany...

autor komentarza: Lidia
Dodano: 18.08
0
0

Którejś nocy w poprzednim tygodniu miałam przemiły sen o adoratorze, którym był mój dawny znajomy, w którym się podkochiwałam... Był on we mnie zauroczony i bardzo starał się zdobyć mnie. Bardzo miły sen, szkoda, że nie wydarzył się na jawie kilka lat temu. Dobrze, że interpretacja jest również pozytywna.

autor komentarza: KAMIL
Dodano: 6.08
1
0

No to czekam na kogoś kto chce namieszać w mim życiu...

autor komentarza: Kaszka
Dodano: 25.03
1
0

Sen o adoratorze i to obcym w dodatku to czysta prawda, kochana być chcę !


x