Inne nazwy snu:

Admirał w śnie, sennik z Admirałem

Sen o admirale jest odzwierciedleniem naszej osobowości. W negatywnym znaczeniu, możemy odczuwać poczucie wyższości nad innymi osobami i nadmierne dążenie do władzy, które może przerodzić się w obsesję. Jeżeli w ostatnim czasie próbowałeś udowodnić innym swoją siłę, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem? Nadmierna pewność siebie i despotyczność nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem i może sprawić, że ludzie wkrótce się od ciebie odsuną. Jeżeli na twojej drodze stoi ktoś, kto przeszkadza ci w osiągnięciu twojego celu, zastanów się jak zwalczyć go w mało inwazyjny sposób i w końcu ruszyć dalej, jednak nie odwołuj się do nieczystych zagrań.
senSen o admirale

Pojawiający się we śnie admirał jest także ostrzeżeniem, abyś powstrzymał się w najbliższym czasie od inwestycji. Biznes, w który planowałeś włożyć dużą liczbę gotówki, może okazać się nierentowny i sprawić, że utracisz swoje oszczędności

Skomentuj sen

autor komentarza: Brygida
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.09
0
0

Sen o admirale faktycznie dał mi do zrozumienia, że stałam się wyższością dla niektórych osób. Jest to negatywna cecha i chciałabym ją zmienić.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Nie wiedziałam, że można tak zinterpretować sen o admirale.Super sennik.

autor komentarza: ~Janka
Dodano: 11.09
0
0

Może mój sen o admirale miał mi pokazać, że nadmiernie dążę do władzy... Pora się zastanowić.

autor komentarza: Bartłomiej
Dodano: 12.08
0
0

Ale ciekawy sennik. Wszystkie interpretacje jakie szukałem, znalazłem w jednym miejscu.

autor komentarza: A.
Dodano: 6.08
0
0

Ciekawy sennik.

autor komentarza: ~Znaczenie snu Adrmiał
Dodano: 20.01
0
0

Pojawienie się we śnie postaci admirała jest znakiem, że wkrótce nawiążesz nowe znajomości dzięki którym doświadczysz wielu ciekawych i emocjonujących wydarzeń. Zaczniesz prowadzić intensywne życie towarzyskie, weźmiesz udział w nowych przygodach dzięki którym twoje życie ulegnie zmianie. Admirał to także symbol powodzenia w miłości, dlatego jeżeli jesteś sam to teraz masz szansę na poznanie ciekawej osoby, z którą przeżyjesz wyjątkowe chwile. Osoby, które pozostają w związkach mogą liczyć natomiast, że uczucie, które was łączy odżyje na nowo. Admirał oznacza również szczęście w sprawach zawodowych. Jeżeli więc zobaczyłeś go w swoim śnie to wiedz, że to dobry moment, aby wykazać się w pracy. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, możesz liczyć na awans.


x