Inne nazwy snu:

Sen o literach, sen z literami, sen z słowami

Sen o abecadle uznaje się jako zwiastun zmian, które wkrótce nastąpią w naszym życiu. Może oznaczać również, że osiągniemy sukces na polu artystycznym, być może jako aktor, śpiewak lub znany pisarz. Wszystko zależy od tego, jakiej sytuacji dotyczył nasz sen.
senSen o abecadle

Jeżeli mówiliśmy abecadło na głos, jest to oznaką, że do naszego życia wkrótce zawita wielka miłość. Jeżeli natomiast w naszym śnie pisaliśmy je, to czeka nas przygoda, która całkowicie nas odmieni nas duchowo. 

Na ogół, sen o abecadle ma pozytywny wydźwięk, za wyjątkiem sytuacji, kiedy się go uczymy. Jest to uznawane za objaw obecności wroga w naszym otoczeniu. Jeżeli więc przyśniła nam się taka sytuacja, należy mieć się na baczności, ponieważ ktoś knuje za naszymi plecami. Być może jest to osoba, która udaje naszego przyjaciela, a tymczasem chce się wzbogacić naszym kosztem. Niekorzystny jest również przypadek, kiedy we śnie widzimy nieuporządkowane abecadło. Może ono bowiem oznaczać zamieszanie, z którym wkrótce będziemy musieli się zmierzyć.

Skomentuj sen

autor komentarza: Małgorzata
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.11
0
0

Abecadło śniło mi się dzisiaj i uczyłam się go w moim śnie. Chyba w moim otoczeniu znajduje się mój wróg.

autor komentarza: Weronika
Dodano: 25.09
0
0

Śniło mi się abecadło. Uczyłam moje dzieci alfabetu. Może nadejdą jakieś zmiany.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Bardzo ciekawe interpretacje. Polecam czytać ten sennik można się dużo dowiedzieć.

autor komentarza: ~Jagoda
Dodano: 11.09
0
0

Miałam ostatnio sen o abecadle, a po nim milion zmian i nowych rzeczy w moim życiu. Polecam każdemu ten sennik!

autor komentarza: Mery
Dodano: 6.08
1
0

Dziś w nocy śnił mi się taki sen. Mam nadzieję, że wszystko się spełni. Dobry sennik.

autor komentarza: Agata
Dodano: 6.08
1
0

Uczenie się abecadła pamiętam z czasów podstawówki. To ciekawe, że przyśni się ono dorosłej osobie, która na co dzień o tym nie myśli. We śnie mówiłam abecadło na głos. Powtarzałam je ciągle i nie mogłam przestać tego robić. Naprawdę ciekawa sytuacja. Czekam na tą wielką miłość!

autor komentarza: Prz83
Dodano: 7.01
1
0

Miałem bardzo ciekawy sen w którym układałem abecadło. Wygrałem wycieczkę do Indii.

autor komentarza: Ewelina
Dodano: 1.03
1
0

Sen o abecadle opisany w senniku sie u mnie sprawdzil, poznałam miesiac temu swojego obecnego chłopaka.

autor komentarza: ~Sen o abecadle
Dodano: 20.01
0
0

Sny o abecadle nie są zbyt częste, jednak kiedy już się pojawią rozbudzają ciekawość na temat tego, co mogą symbolizować. Niestety, znaczenie abecadła można interpretować na wiele sposobów, dlatego wszystko zależy od danej osoby i sytuacji w jakiej się znajduje. Na ogół przyjmuje się, że abecadło symbolizuje pustkę odczuwalną w naszym życiu, spowodowaną brakiem istotnej dla nas wartości. Może być również zapowiedzią czegoś niezwykłego, co wkrótce nas spotka. Duże znaczenie ma także to, w jakiej formie nam się owe abecadło przyśniło. Uporządkowane, wskazuje na to, że nasza sytuacja życiowa zacznie się układać. Jeżeli natomiast przyśniły nam się pomieszane litery, może to oznaczać, że w naszym życiu czeka nas kilka spraw do poukładania. W przypadku, kiedy śniło nam się, że uczyliśmy się abecadła, może to być również ostrzeżeniem przed fałszywym przyjacielem w naszym otoczeniu. Powinniśmy więc być czujni i mieć na uwadze, komu powierzamy nasze sekrety.


x