senSen o  poczęciu dziecka

Sen o własnej ciąży w wielu przypadkach odnosi się do aktualnego stany osoby śniącej, jeśli akuratnie spodziewa się ona dziecka. Czasami sen o własnej ciąży może oznaczać obawy przed zajściem w ciążę, w szczególności jeżeli bardzo nie chcemy mieć potomstwa. Wiele senników interpretuje ciążę na wiele sposobów. Ciąża ma niezwykle bogatą symbolikę senną. Jeżeli na przykład młoda dziewczyna śni o byciu w ciąży, to musi wystrzegać się skandali i plotek. Jeżeli dojrzała kobieta śni o byciu w ciąży, z pewnością nadchodzi bardzo dobry okres w jej życiu. Sen o byciu w ciąży to często w wielu sennikach symbol spełnienia się wszystkich marzeń śniącej osoby.

Jeśli miewasz sny o ciąży, powinnaś zawsze odczytywać je jako symbol czegoś nowego, najpewniej przejścia między dwoma etapami w twoim życiu. Bardzo często sen o ciąży to oznaka konieczności sprawdzenia się w roli zupełnie dla ciebie nowej. Nie możesz jednak się tej roli obawiać. Jeśli przyśniła ci się ciąża bliźniacza, to oczekuj zdwojonych korzyści wynikających ze znalezienia się w nowej dla siebie sytuacji. Ciąża bliźniacza w niektórych sennikach to również zwiastun bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia. Gdy natomiast śnimy o innej kobiecie w ciąży, jest to oznaka przypływu gotówki.

Jeżeli w naszych snach oglądamy poród, to traktujmy jako oczyszczenie i odciążenie organizmu. Jeżeli śniąc mamy bliźniaki, czekają nas najpewniej dobre wiadomości. Jeśli jednak to my rodzimy bliźnięta we śnie, oznacza to powrót do zdrowia psychicznego i fizycznego, co jest szczególnie dobrym omenem dla osób mających różne dolegliwości. Ciąża z komplikacjami to znak problemów osoby śniącej, które można rozwiązać jedynie przy pomocy znajomych. Śniąc o narodzinach chłopca oczekujmy szczęścia w interesach, a o narodzinach dziewczynki przygotujmy się na bolesne doświadczenia. Jeżeli w naszym śnie staliśmy się świadkami cudzego porodu, to posiądziemy majątek w sposób nieuczciwy. 

Gdy rodzimy w naszych snach, to powinniśmy to odczytywać jako symbol uwolnienia się od wszelkich trosk i osiągnięcia korzyści. Jeżeli jednak wyśniliśmy bolesny, własny poród, czeka nas choroba. Ciężki poród mówi nam o nieszczęśliwym małżeństwie. Jeżeli w naszym śnie jest martwy płód, niechybnie czeka nas żałoba. Jeżeli śniąc obecni jesteśmy przy porodzie szczęśliwym, czeka nas wielkie szczęście i radość. Nieszczęśliwy poród jest za to ostrzeżeniem przed nadciągającym czasem bólu i smutku.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Nadaia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.01
0
0

Bardzo trafna interpretacja :) Super sennik


x