Inne nazwy snu:

znaczenie snu o psie, co znaczy sen o psie, pies we śnie co oznacza

Pies — znaczenie snu, w którym widzimy psa
senPies we śnie

Pies pojawiający się w marzeniach sennych może mieć wiele znaczeń, jednakże przyjmuje się, że oznacza on pozytywne rzeczy. Pies często uznawany jest za najlepszego przyjaciela człowieka, któremu jest lojalny i oddany.
Oczywiście, patrząc na postać psa, z drugiej strony wiemy, że to zwierzę, które jeżeli zostało źle potraktowane lub porzucone, może być agresywne i zwiastować nadchodzące nieszczęście, albo fałszywych ludzi, którzy zaczną się obok ciebie pojawiać.
Jeżeli w twoim śnie pojawia się przyjaźniej nastawiony pies, jest on symbolem tego, że twoje relacje z bliskimi są na dobrym poziomie — dbacie o siebie nawzajem i szanujecie. Taki sen może również oznaczać, że w twojej niedalekiej przyszłości powróci do ciebie osoba z przeszłości — członek rodziny, przyjaciel, a może ukochany i wyciągnie do ciebie przyjazną dłoń.

Pies — znaczenie snu, w którym psy się bawią

Jeżeli w twoim marzeniu sennym obserwujesz bawiące się ze sobą psy, może być to oznaką harmonii, którą osiągnąłeś w życiu. Żyjesz w zgodzie z bliskimi ci osobami, przyjaciółmi, a także kolegami z pracy. Jesteś szczęśliwy w swojej obecnej sytuacji — satysfakcjonują cię twoje osiągnięcia. Osiągnąłeś spokój ducha, który zbawiennie wpłynął na twoje otoczenie.

Pies — znaczenie snu, w którym przygarniamy psa

Jeżeli w swoim śnie widzisz na zewnątrz małego psiaka, który najwidoczniej został porzucony, a ty go przygarniasz, może to oznaczać, że wkrótce nadciągną dla ciebie szczęśliwe czasy — bierzesz pod swój dach to niewinne stworzenie, które odwdzięczy ci się swoją dozgonną lojalnością oraz miłością.

Skomentuj sen

autor komentarza: Koniu
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.03
0
0

Dokładnie tak było, pies we śnie którego przygarnąłem przyniósł mi duuuużo lepsze czasy.


x