Inne nazwy snu:

znaczenie snu o psie, co znaczy sen o psie, pies we śnie co oznacza

Pies — znaczenie snu, w którym widzimy psa
senPies we śnie

Pies pojawiający się w marzeniach sennych może mieć wiele znaczeń, jednakże przyjmuje się, że oznacza on pozytywne rzeczy. Pies często uznawany jest za najlepszego przyjaciela człowieka, któremu jest lojalny i oddany.
Oczywiście, patrząc na postać psa, z drugiej strony wiemy, że to zwierzę, które jeżeli zostało źle potraktowane lub porzucone, może być agresywne i zwiastować nadchodzące nieszczęście, albo fałszywych ludzi, którzy zaczną się obok ciebie pojawiać.
Jeżeli w twoim śnie pojawia się przyjaźniej nastawiony pies, jest on symbolem tego, że twoje relacje z bliskimi są na dobrym poziomie — dbacie o siebie nawzajem i szanujecie. Taki sen może również oznaczać, że w twojej niedalekiej przyszłości powróci do ciebie osoba z przeszłości — członek rodziny, przyjaciel, a może ukochany i wyciągnie do ciebie przyjazną dłoń.

Pies — znaczenie snu, w którym psy się bawią

Jeżeli w twoim marzeniu sennym obserwujesz bawiące się ze sobą psy, może być to oznaką harmonii, którą osiągnąłeś w życiu. Żyjesz w zgodzie z bliskimi ci osobami, przyjaciółmi, a także kolegami z pracy. Jesteś szczęśliwy w swojej obecnej sytuacji — satysfakcjonują cię twoje osiągnięcia. Osiągnąłeś spokój ducha, który zbawiennie wpłynął na twoje otoczenie.

Pies — znaczenie snu, w którym przygarniamy psa

Jeżeli w swoim śnie widzisz na zewnątrz małego psiaka, który najwidoczniej został porzucony, a ty go przygarniasz, może to oznaczać, że wkrótce nadciągną dla ciebie szczęśliwe czasy — bierzesz pod swój dach to niewinne stworzenie, które odwdzięczy ci się swoją dozgonną lojalnością oraz miłością.

Skomentuj sen

autor komentarza: Irena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Jako dziecko często śniłam o małych pieskach.

autor komentarza: Olaa
Dodano: 11.01
0
0

Kocham pieski, mogłabym ich mieć kilka.

autor komentarza: Kasia
Dodano: 16.12
0
0

Uwielbiam psy, szczególnie szczeniaki. Śniłam kiedyś o piesku, którego adoptowałam ze schroniska.

autor komentarza: Frania
Dodano: 9.12
0
0

Ostatnio we śnie zobaczyłam małego psa, którego wraz z mężem przygarnęliśmy ze schroniska. Mam nadzieję, że zwiastuje to miłe sytuacje w moim życiu.

autor komentarza: york
Dodano: 30.10
0
0

Sen o psie zawsze ma dla mnie pozytywne odzwierciedlenie. Kocham te zwierzęta :)

autor komentarza: Sabina
Dodano: 28.10
0
0

Dobrze, że pies w moim śnie zwiastował pozytywnie.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Ostatnio śnił mi się słodki piesek.Przyniósł mi szczęście. Znalazłam po latach zagubioną siostrę.

autor komentarza: Lidia
Dodano: 18.08
0
0

To cudownie, że psy we snach przynoszą dobre nowiny. Bardzo się cieszę.

autor komentarza: Wera
Dodano: 17.08
0
0

Sny o radosnych pieskach od razu sprawiają, że po obudzeniu mamy radosny humor. Do tego tyle pozytywnych znaczeń snu w senniku.

autor komentarza: Ania
Dodano: 6.08
0
0

Bardzo często śni mi się, że przygarniam bardzo dużą ilość psów. Młodych i tych starych, czasem piesków po przejściach.... Mam nadzieje, że sennik się spełni, bo brzmi bardzo przyjemnie.

autor komentarza: Piotrek
Dodano: 4.08
0
0

Najczęściej mam sny o radosnych psach bawiących się w ogrodzie. Cieszę się, że znaczenie tego snu jest pozytywne i faktycznie odzwierciedla moją sytuację życiową. Wszystko układa się obecnie w moim życiu idealnie. Jestem zadowolony z pracy i z relacji jakie mamy w rodzinie. Takie sny są naprawdę fajne. Sennik jest idealnie przygotowany!

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 1.07
0
0

Kocham psy, mogą śnić mi się co noc

autor komentarza: Koniu
Dodano: 25.03
0
0

Dokładnie tak było, pies we śnie którego przygarnąłem przyniósł mi duuuużo lepsze czasy.


x